reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki i kąciki naszych maluchów- dekoracje , mebelki , wystroj

Tricor Twoja malutka ksiezniczka bedzie miala wieksza sypialnie niz my:szok::-( Te nasze pokoje to takie ciasne, a tu taka przestrzennosc! Slicznie....Malutka odrazu bedzie spala sama??

Dzięki dziewczyny :-) Co do spania to wszystko się okaże. Wiadomo, że po cesarce bedę więc z założenia skoro mąz weźmie ok 2 tyg wolnego to bedziemy spac razem ( naroznik jest rozkładany w pokoiku Małej, lub w sypialni bedzie chwilowo wstawione łózeczko, lub skusze się na tą kołyskę ... ) i mam zamiar wykozystywac Go na maxa :evil:, a potem pewnie przejdę spać do Małej bo jedank często do karmienia wstawac bedzie trzeba, a chłop do pracy jednak na chleb musi iśc zarabiac :-) Tak naprawde zycie pokaże i już się nauczyłam, ze planować nie ma co. Jak wyjdzie tak będzie i trzeba będzie się dostosować :-)
 
reklama
tricolor genialnie urządziłaś pokoiki dl aswoich pociech. I jeden, i drugi ogromnie mi się podoba. Kurcze tez bym chciała mieć możliwość zrobić Niuni taki pokój, niestety narazie będzie musiała byc z nami w sypialni, a potem, jak podrośnie to nie wiem jak to rozwiążemy
 
hmm no i gdzie wasze kaciki , pokoiki ?? :)

na zachete wklejam mojego malego miejsce :)
jeszcze brakuje karuzeli na lozeczko i jakiegos dekoru moze na sciane ?

vT72J.jpg


prosze nie patrzec na burdel na lozku , ale do prania szykowalama rzeczy :)

mgawo.jpg
 
Asionek a te poduchy to one są razem połączone czy każda z osobna. Bardzo mi się podobają ?

Mogłabyś zdradzić, gdzie były zakupione? Zosi chętnie bym takie kupiła.
ładnie wygląda białe łóżeczko na tle ciemnej ściany.

Jeśli chodzi o kącik dla dziecka to na razie go nie ma ;(. Później wstawię zdjęcia pokoiku Zosiowego.
 
reklama
Do góry