reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki i kąciki naszych maluchów- dekoracje , mebelki , wystroj

okey, na razie ubrałam ale to jeszcze nie to.. brakuje karuzeli, kołderki i kilku dodatków.. no i stoi nie w tym pokoju ;-) musiałam wreszcie ubrać żeby poczuć że dzidziuś blisko, kto wie może zechce wcześniej wyjść? :-p
 

Załączniki

  • DSCF9435.jpg
    DSCF9435.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 97
  • DSCF9433.jpg
    DSCF9433.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 86
  • DSCF9434.jpg
    DSCF9434.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 82
reklama
elifit
no noooo! masz łóżeczko które ja miałam kupić ,byłam ostro na nie nakręcona ale ostatecznie wybrałam inne bo się nam okazja przytrafiła:p

co z tego że nie do końca jak już fajnie wygląda:) faktycznie już klimatu dzidziusiowego nabrało :)
o jaaaaaaaaa a mi jeszcze do was tak daleeeeeko!
 
elifit ale z jakiej to firmy?? może i ja bym to tu znalazła?? bo strasznie mi się podobają!

Firma Cotoons :)

Smoby Cotoons - Pozytywka 315504 - Projektory, pozytywki i lampki - Zabawki dla dzieci - Kraina Zabawy

Znalazłam tylko pozytywkę, to jest francuska firma, ja ten komplet dostałam od brata z Paryża.

Wkurzyłam się bo pokrowiec na przewijak jest z deka za mały a ponoć takie same wymiary jak przewijak :wściekła/y:

edit:
jest na allegro :)
http://allegro.pl/smoby-cotoons-zestaw-pozytywka-z-lampka-prezent-i1810604542.html#gallery
 
Ostatnia edycja:
okey, na razie ubrałam ale to jeszcze nie to.. brakuje karuzeli, kołderki i kilku dodatków.. no i stoi nie w tym pokoju ;-) musiałam wreszcie ubrać żeby poczuć że dzidziuś blisko, kto wie może zechce wcześniej wyjść? :-p

no juz nabiera kasztaltow wszystko :) a lampka z pozytywka bardzo mi sie podoba ! :)
 
łóżeczko wygląda ślicznie:)


tak szybko ubrałaś łóżeczko, czy to tylko do zdjęcia? ja mam wszystko przesłonione żeby kurz nie siadał, a łóżeczko ubierze dopiero mąż jak w szpitalu będziemy, już ma wszystko przyszykowane:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry