reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki i kąciki naszych maluchów- dekoracje , mebelki , wystroj

tricolor
pomysłowo baaardzo :) tak nowocześnie, podoba mi się. Fajnie że będzie miała taki ładniutki pokój. Czekamy jeszcze na pozostałe fotki.
kasia
Ty już całkiem przygotowana na przyjście :) kącik mały ale wspaniały. Bedziesz miała didusia na oku. ( a łoża małżeńskiego zazdroszczę- ja musze się nacieszyć kanapą :p).
oj łóżko małżeńskie do przyszłego roku, potem zostawiamy pokój małej a sami wynosimy się do salony na kanapę:( budowę domu planujemy zakończyć za ok 5 lat więc do tego czasu będziemy się na tej kanapie męczyli :(
 
reklama
tak masz racje, ale ja to bym co chwile coś zmieniała, ściany przemalowywała, kanapa nowa by się przydała i tv. No cóż tak to jest jak się budować chce i to jeszcze za gotowke:tak:
 
Tricor Twoja malutka ksiezniczka bedzie miala wieksza sypialnie niz my:szok::-( Te nasze pokoje to takie ciasne, a tu taka przestrzennosc! Slicznie....Malutka odrazu bedzie spala sama??
 
reklama
Do góry