reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

WITAM NOWE MAMUŚKI :)

Edyśiek niestety dupa blada nic z moich planów niewyszło , dalej biedna jestem ale już niedługo bo jutro zgarne 25 !!!!;-):tak::tak:
&&&&&&&&&&&&&&&:tak::tak::-)
witam nowe mamusie Aleksia123,mloda-mama17:tak::tak::tak:
a u nas pogoda sie troche popsula,i co za tym idzie przejsc z goracego klimatu w zimny,moja zachorowala:-pwczoraj nie spalysmy cala noc:-(zwymiotowala:-(dzien byl tez kiepski,bo temperatura....:-(tez pokazywala ze boli ja buzia,wiec myslalam juz ze bedzie cos powaznego...,na te noc dalam jej czopek wystarczylo,bo przespala,nie budzila sie,no tylko na picie:tak:teraz pozostal katar,i pewnie te siedem dni tak bedzie:-:)-p.Ja mam takie pytanie,bo nie wiem,czy jak dzieci maja katar to chodza do przedszkola?dzisiaj swojej wiadomo nie zaprowadzilam,ale co dalej?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witaski kochane! :-)
Wpadam zobaczyć co tam u Was :tak:. U mnie co raz lepiej ;-). Pogode mam ładną :baffled: <normalnie jestem zaskoczona> :tak:, remoncik idzie do przodu :-) już dwa dni remontujemy i jutro będziemy malowali :tak:, kuchnia wyszpachlowana do połowy, kafle dziś na podłodze będziemy kładli pod warunkiem, że skończymy szpachlować. Lodóweczka już przyjechała, w piątek przywiozą nam kuchenkę :tak:. Mały zdrowy, tylko strasznie nie grzeczny zaczyna się robić :confused2:, obraża się i złości o byle co... Teraz położyłam go spać i wychodzi sobie z łóżeczka :dry::oo:.
Aga.k. Co u Was? Widzę <czytam>, że już humorek lepiej :tak: i dobrze. 3mam kciukasy za wygraną :tak:
Andzia, dzięki. Widzę, że zmieniłaś avatarka, ładny :tak:. Musimy dać radę nie ma innej opcji :tak:. Jak teraz nas nie będzie stać na kupno czegoś to później się kupi. Najważniejszy jest teraz remont, żeby to jakoś wyglądało ;-). Myślałam, że Ci się uda wygrać w totaka ale widzę, że cffana jesteś i teraz liczysz na 25 :-D. 3mam kciukasy. Jak wygrasz to trzymanie kciuków oprocentuje <wybacz na remont zbieram :-D>.
Edysiek, dzięki kochana mam taką nadzieję :tak:. Fasolkę robiłaś mmm. Pychotka, daj znać kiedy znów będziesz robiła to wpadnę na obiadek ;-):-D. Jak Angela radzi sobie w szkole?
Młoda-mama, Aleksia, Witam :tak:. Znajome mamuśki ;-)
Zyta, z tego co się orientuję to matki puszczają zasmarkane maluchy do przedszkola <niektóre matki nie myślą>. Zdrówka dla małej. Idź z nią do lekarza, bo teraz jelitówka panuje :szok:.
Gdzie resztę wcieło?
Famme, jak Nina?
Rox, dawno nie zaglądała myślicie, że studia ją tak apsorbują?
Felidae wszyscy zdrówi?
Miłego dnia!
 
Witam nowe mamuśki i stałe bywalczynie też ;-)
Andzia 25 :rofl2: kurcze nawet nie wiem co bym z taką kasa zrobiła, chyba by mi się w głowie poprzewracało. Na razie mi jednak to nie grozi, bo nie gram :-D
Aga to korzystaj z tego że jesteście razem jak najwięcej :-)
Zyta jak tam, lepiej już małej? U nas na razie pogoda piękna, prawdziwe babie lato. Dzisiaj mamy ostatni dzień lata, ale mam nadzieję, że taka pogoda jeszcze się dlugo utrzyma:tak:
Fanta to super, że remont tak szybko i sprawnie idzie.
Wiesz może mały niegrzeczny przez to że masz dla niego mniej czasu przez ten remont.
Angela na razie chodzi do szkoły chętnie. Z odrabianiem lekcji też dajemy radę, gorzej z czytaniem. Prawie codziennie maja nową czytankę i nie zawsze jej się chce. Najgorzej jak mam 2 zmianę, bo wtedy nie za bardzo mam czas żeby zdążyć z nią czytać przed pracą. Czyta z tatem, ale tak go przekabaci, że przeczyta tylko 1 czy 2 razy i wystarczy :-)
 
:rofl2:hejo

z tym moim totkiem to tak - puszczam jak jest troche kaski do wygrania ( jakaś kumulacja czy cuś ) ale nie nałogowo:happy: . ogólnie to niewieże w wygraną ...ale kto tam wie co mi los szykuje . apropo losu to korci mnie by zajżeć do wróżki ,zawsze chciałam spróbować ale trochu strach mnie oblatuje przed złymi wieściami :sorry:.

miałyście dziewczęta :-) kiedykolwiek styczność z aftami?? plis o jakąś dobrą rade.

edysiek , czytajcie , czytajcie - ja zawsze uważałam że dziecku (jeśli nieumie jeszcze samo ) należy czytać jak najwięcej , sama dużoooo czytam i sobie i młodemu :tak:

fanta to ściskaj mocno te kciukasy - jak sie nieuda to będzie na ciebie :tak::tak:;-);-);-);-);-):laugh2:. avatarka zmieniłam nie tylko ja . twój też ładny . a zmieniłam bo urośliśmy troszku - tamten był sporoooo czasu w tył , terazjesteśmy młodsi , piękniejśi i wogule fajniejśi... ( mam poczucie humoru niema co !! )

a remoncik sie posówa do przodu szybciuteńko . ani sie nieobejrzycie jak sie przeprowadzicie ( ale sie zrymowało ! )

zytka z przeczkolami to jest makabra. rodzice puszczają bąbelki nietylko z katarem ale i z anginą , gorączką , a raz bąbelek przyszedł z ospą !!! moja mama pracuje w przeczkolu więc mam wiadomości z 1-ręki :).
 
Ostatnia edycja:
Andzia ja uwielbiam czytać. Angela też lubi jak ja jej czytam, u nas nie ma zasypiania bez czytania :tak: Chodzimy razem do biblioteki i każda coś bierze dla siebie.Tylko czasem nie chce jej się samej czytać ;-) Jednak wziełam się na sposób, co wieczór ona najpierw czyta coś mi a dopiero potem ja jej :-)
Już nie mogę sie doczekać zimowych wieczorów, bo w końcu będę miała więcej czasu na czytanie :-D
Na afty nie znam żadnego sposobu.
A co do wróżki to przyznam, że też mnie korci. Poszłabym ale do takiej sprawdzonej, tylko właśnie co będzie jak powie coć czego nie chcę usłyszeć :no: Może lepiej nie kusić losu ;-)
 
Heloł!
Andzia, to chyba wygrałaś coś w tego lotka, bo sie nie odzywasz :-D. Niestety na afty nic Ci nie pomogę :no:
Edysiek, bardzo fajnie, że Angelika dobrze sobie radzi w szkole :tak:. Na układy z tatą nie ma rady ;-). Nie pomyślałam, że mały może nieznośny się zrobić przez mniejsze poświęcanie mu czasu. Dzięki.
Jeśli o czytanie chodzi, to ja też jestm molek książkowym :tak:. Zaczeło się jak miałam 14 lat od książki M.Musierowicz "Kwiat kalafiora", a później jej wszystki książki dosłownie pochłaniałam nocami ;-)
 
Hej dziewczyny!
Kurcze, no i teraz 35 baniek do wygrania... znając życie, to jednak nie będę tą szczęsciarą, co wygra...
Fanta, widzisz, remoncik leci do przodu, ani się nie obejrzysz,jak będziecie mieszkać :-) Pamiętam, jak remontowaliśmy sobie poddasze, cały czas było pod górkę, byłam w ciąży i na nic nie mogłam się zdecydować:tak: no ale udało się.
Zyta, mam nadzieję, że mała lepiej.. Ja bym nie posyłała do przedszkola, tylko do lekarza.. Ech, mój też się zakatarzył troszkę, byle by nie zaraził się ode mnie, bo mi się zapalenia zatok przyplątało..
No i tak siędzę w domu dziewczyny, czytam Was troszkę, staram się ogarnąć, na obiad zrobiłam zapiekankę makaronową, i ogólnie staram sie nie przejmować wszystkim za bardzo, bo po prostu głowa mała. Ważne, żeby dzieć był zdrowy i zadowolony, to ja tez bede:-) No może jak będę jeszcze mogła troszkę odpocząć:) Pozdrawiam Was i zdrówka dla Was i dla maluchów.
 
Witam! Ja właśnie sprzątam, ale zrobiłam sobie chwilę odpoczynku;-)
Taka piękna u nas pogoda, że od razu lepiej się robi i nawet robota lepiej idzie:-). Pokoje i kuchnia wysprzatane, nawet okna pomyte. Jeszcze tylko u Angeli musze okno umyć, ale przyszły do niej koleżanki to nie będe im przeszkadzać ;-)
Teraz biorę atak na łazienkę :-D
A potem może jeszcze zdąże tulipany wsadzić na ogrodzie, bo zakupilam sobie co nieco cebulek :tak:
 
reklama
witam:tak::tak::-),ja chyba dzisiaj dozo nie napisze,jakas zmeczona jestem:zawstydzona/y:przeczytalam co zescie napisaly,i tak doszlam do wniosku,ze Edysiek to kobieta i mama pracujaca;-):tak::-)ja mam dzisiaj lenia,dobrze ze mojego M nie ma w domu:-)tez lubie sprzatac,ale dzisiaj sobie odpuszcze,w sumie nie mam balaganu:no::no:moge sobie zrobic wolna sobote:tak::tak:Tak wlasnie dziewczyny was posluchalam i nie puscilam mojej corci do przedszkola,w sumie to tylko katar,ale by sie tylko meczyla(wiadomo nosek pelny)sola fizjologiczna,mysle ze go wyleczymy:tak:ach ide sie poloze.Zycze milego odpoczynku:tak::-):-):-):-):-):-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry