reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

wszyscy mnie nastraszyli tymi choróbskami wiec chyciłam babla i do prywatnej pedjatrzycy uderzyłam . tak więc dziewczęta oskar dostał uczulenia od piaskownicy
icon_eek.gif
icon_eek.gif
icon_eek.gif
dostał zyrtek w kropelkach odczulający , maść na rączke ale tylko na noc i to wapno , mam też tym kremikiem smarować co miałam- emolium. tak wiec nic takiego. ale wpuść tu dziecko do piaskownicy to niewiadomo co ci złapie. masakra.
wiecie z tą naszą przychodnią to trochu kapa- jeżdze do niej jakieś 15 min. autobusem , fatalne warunki ale lekarze znakomici . to takamała przychodnia osiedlowa. pod blokiem mam 2 inne ale wole tam bo mam pewność że oskar jest w dobrych rękach.

fanta kuruj sie kochana , a kciuki fakt słabo trzymałaś ale to pewnie przez to choróbsko - następnym razem będzie lepiej :)
 
reklama
Andzia, no i dobrze, że w końcu poszłaś z Oskarem do lekarza :tak:. Widzisz kto by się spodziewał, że od piaskownicy dziecko uczulenia dostanie :no:. Masakra. Ważne, że ma leki i tylko patrzeć kiedy wydobrzeje :tak:
 
andzia111 dobrze,ze poszlas do lekarza:tak:ale,ze jest to od piaskownicy???:szok::szok::szok:no coz jest jak jest,przykre,ze nie mozna swobodnie z dziecmi wyjsc,zeby mogly sie swobodnie pobawic:wściekła/y:tylko najpierw my matki musimy sie rozejrzec czy nie ma kup...itp....:-pno ale wszystkiego nie jestesmy w stanie zobaczyc,zauwazyc:no::no::no::-p
fanta no to nie mialas kiedy sie rozchorowac:-(ale tak to juz widocznie jest,jak sie cieszysz z jednego to dopadnie cie z drugiej strony...zycze zdrowka:tak:i szybkiej nocki w nowym mieszkaniu:tak::tak::tak:
edysiek a moja do przedszkola nie chce chodzic mam wielkiii problem,jeden dzien idzie drugi nie:no::no::no:co gorsza nawet ubrac sie nie chce rano:no::zawstydzona/y::-(a jak w przedszkolu placze to dzwonia za mna:zawstydzona/y::-(szkoda gadac.Dobranoc:tak::-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej ! ale was zaniedbałam :zawstydzona/y::zawstydzona/y: :-p ale jakoś wypadł mi z głowy ten wątek tym bardziej że kurcze chyba zaczynam myśleć o drugim dziecku :-p :-p jakoś w domu sytuacja się poprawiła z kasą coraz lepiej i jak tak zostanie to za rok chce się starać o siostrzyczkę dla Niny :-p :-) kto by pomyślał :-p no ale oczywiście znając moje życie wszystko może jeszcze się pozmieniać :sorry: :-p

A tak poza tym akcja robienia mieszkania się zaczyna (pisałam że zmieniam mieszkanie prawda? :-p ) tak więc płytki do łazienki już wybrane panele też teraz nad farbami się zastanawiam ale chyba już wiem miej więcej jak będzie o tak jak tu miej więcej z kolorami W164 : http://www.mirekp.webd.pl/drzewa.htm jeszcze jakiś pasek na ścianie w innym koncie zrobię zielony albo w kuchni część bo mam aneks a wzór myślałam nad tym : W190 http://www.mirekp.webd.pl/abstrakcje.htm

Podobają mi się drzewa ale mój jest przeciwny :dry: no nic ja i tak większość wybieram więc chociaż wzór zaakceptuje hehe :-p :-)

Nie odpiszę wam bo wybita jestem z rytmu pisania postaram się teraz być już na bierząco !! :-p
 
Femme fajnie, że jesteś :-)
To super, że wszystko się układa i chcesz drugiego brzdąca, ważne żeby być w zgodzie z samym sobą i robić to co serce podpowiada;-)
No chyba nie pisałaś o mieszkanku ;-) Mi te drzewa strasznie się podobają :tak:
Czekam aż Angela wróci ze szkoły, dzisiaj ma 4 lekcje, więc będzie szybciej i zdążymy jeszcze troszkę pobyć razem :-)
 
EDYSIEK - No no ;-) fajne są może jeszcze go jakoś przekonam do nich :-p :-D ma się te swoje sposoby :-D


A mieszkanie nam się trafiła super okazja bo wynajmujemy w nowym bloku nowo powstałe osiedle zamknięte garaż podziemny zamknięty teraz plac zabaw powstanie ławeczki są fontanna jakaś nawet ekstra miejsce idealne i my wybieramy panele kafelki farby wanne no wszystko do tego mieszkania a właściciel za wszystko płaci :-) i za ileś lat jak będzie nas stać to chcemy to mieszkanie kupić :yes: :-) i do tego teraz te mieszkania tam stoją za 1000-1100zł minimum za wynajem a my będziemy płacić 800zł :-) z tego pierwsze z 3 miesiące będziemy mieszkać za położenie paneli i pomalowanie tego wszystkiego ;-) tak więc bomba :-)
 
Femme świetna sprawa z tym mieszkaniem:-). No i fajnie, że możecie je sobie całkiem urządzić w swoim własnym stylu :tak: No i jeszcze te 3 miesiące, będziecie mogli coś za to kupić do mieszkania.
Ja coś cię nie mogę zabrać do roboty. A to dlatego, że mam dzisiaj wolne i jakoś mi się nie spieszy :-D Po południu mam spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych, będziemy wybierać alby :-)
 
Hej, hej!
Witam moje kochane babeczki!
yes2.gif
.
Kurczę sprawy urzędowe już pozałatwiane
biggrin.gif
, później jeszcze mały spacerek zaliczyliśmy w parku <bo to na przeciwko wszytko>, a teraz mały mi pięknie śpi
yes2.gif
. Wybaczcie, że ja tak po łepkach czytam ale dziś zasówam ja mały zajączek. Na nic konkretnego czasu brak... Opiłam się dziś tej kawy i dołownie "kopła mnie"
laugh.gif
, nie wiem w co ręce włożyć. Pakuje kartony, gotuje obiad i pranie wieszam. Więc jestem z doskoku. Obiecuję zaglądać do Was w wolnej chwili :tak:. Już jutro zaczynamy przeprowadzkę, a dziś mega wielkie sprzątanie...
Miłego dnia!!
 
Witam!
Ja tylko na chwilkę, bo do południa bylismy na zakupach. Zaraz idę ogarnąć mieszkanko i jeszcze chce kwiatki poprzesadzać, bo kupiłam sobie nowe doniczki.
Miłego dnia :-)
 
reklama
femme super ztym mieszkankiem , głupotą byłoby nieskorzystać do tego jeszcze fajne osiedle :) naprawde super!!!!

fanta a ty taka schorowana i biegasz po urzędach ! no ale jak mus to mus - udanej przeprowadzki

edysiek gratulacje zakupu :) moje kwiaTY JAKIEŚ NĘDZNE TAKIE -NIEMAM DO NICH RĘKI CHYBA :)

oskarowe rączki już fajniejsze ale skórka mu sie łuszczy na paluszkach , echnormalnie szok z tymi placami zabaw!!!!!! taka jestem wściekła że chyba do sanepidu to zgłosze !!!!!!!!!!!!!!!

miłego i spokojnego wekendu dziewczęta :)
 
Do góry