reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

reklama
Witam! Mi ostatnio czasu na wszystko brakuje. Wczoraj pojechałam do kina z Angelą. Udało mi jej się zrobić niespodziankę, bo nic jej nie mówilam że do kina jedziemy :tak:
Byłysmy na Królu lwie w 3D i aż się poryczałam
b005.gif

Postaram się zajrzeć wieczorem.
 
Witam się babeczki!
Wczoraj odebraliśmy mieszkanie i o zgrozo :szok:. Syf i malaria, to mało powiedziane :-(. Remont będzie większy niż myśleliśmy...
Wpadłam tylko na chwilkę pokazać się, że jestem, żyje, wszytko gra <oprócz kasy :-D>, neta jeszcze mam, nie wiem kiedy przeprowadzka. Ogólnie rzecz biorąc masakra...
Miłego, słonecznego i pełnego optymizmu <mi też by się go trochę przydało;-)> dnia!!
 
Cześć dziewczyny!
witam nowe mamy, niteczka2 i ewafoto:)
nie mialam kompletnie czasu ostatnio ani weny, żeby do Was pisać.. złapał mnie mega dół, praca, szkoła, dziecko.. kurde, no czasem juz nie wyrabiam. Mały mi marudzi w nocy, więc chodzę nieprzytomna.. nie wiem, czy go nie zaraziłam bo złapało mnie jakieś przeziębienie. Ech.. dobra, już nie narzekam. Bylam tez w tygodniu z odwiedzinami u koleżanki, ktora urodziła synka, i powiem wam, że tak mnie coś tknęło w środku, że tez bym tak chciała:)
Edysiek, zazdroszczę Króla Lwa, pamiętam jak się poryczałam na tym, jak byłam młodsza;)
Fanta oj to współczuję z tym mieszkankiem... ale najważniejsze, że własne, dacie radę powoli;)
Pozdrawiam Was wszystkie i życzę milego dzionka
biggrin.gif
 
Fanta , dacie rade , powoli powoli i będzie luksusik !! my jak sie wprowadziliśmy to płakałam 3 dni z rozpaczy nad syfem który tam zastałam , do dziś nie jest tak jakbym chciała , no ale jak misie uda to wieczorkiem zgarne te 20 melonów z totka i poszaleje :):tak::-D

aga uszy dogóry grunt to pozytywne myślenie . ja rano jak otwieram oczy wmawiam sobie jak super jest i niema innego wyjścia musi być dobrze ! a jak mnie już naprawde coś przygnębia to po sklepach latam , humorek odrazu leprzy !!!

edysiek ja płakałam na pocahontas a też już trochu latek miałam :) , A najważniejsze że niespodzianka sie udała i córcia zadowolona .:tak:
 
Fanta ważne, że już macie własny kąt. Wszystko po woli doprowadzicie do ładu :tak:
Aga zdrówka życzę i poprawy humoru:-)
Andzia i jak jesteś bogatsza o 20 melonów :-D
Wczoraj już nie dałam rady nic napisać, bo padłam wieczorem.
U nas pogoda dopisuje, więc zaraz zmykam na dwór, tylko czekam aż sie pranie wypierze, to powieszę. W miedzyczasie zrobię fasolke po bretońsku, fasola już się gotuję, idę kroić cebulę i kiełbasę.
 
Witajcie dziewczyny. Ja jestem mama jedynaka IGORKA i tak już zostanie. No chyba ze kiedyś wyjde drugi raz za mąż to wtedy może postaram się o drugiego dzidziunia czego bardzo bym chciała. Ale póki co mam jedynaka. Dziewczyny czy mogę do Was dołączyć? Fanta witaj kochana no i młoda mama również widzę, ze jesteś. Witajcie wszystkie mamusie. Mam nadzieję, ze przyjmieche mnie do swojego grona:-):-)
 
WITAM NOWE MAMUŚKI :)

Edyśiek niestety dupa blada nic z moich planów niewyszło , dalej biedna jestem ale już niedługo bo jutro zgarne 25 !!!!;-):tak::tak:
 
reklama
WITAM nowe Mamusie:)
Andzia, to podzielmy się co? :-) Ja tez ide zaraz puscic totka, cały czas mam nadzieje:) Dzięki dziewczyny, humor juz lepszy, dzis w domku z Tymciem jestem. Cieszę się, bo mam wrazenie, ze duuuzo mnie omija, jak jestem w pracy...
Milego dnia:-)
 
Do góry