reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Witam się nadal w dwupaku

Kolejna noc z głowy .... Za 2 h jadę na egzamin praktyczny , mam nadzieję , że go zdam i tylko teorię będę musiała poprawiać.
Asiorreek jesteś ze mną nadal w dwupaku?:-)
 
reklama
marzycielka trzymam kciuki zagzamin.. zdasz nampewno. zobacza babeczke w wysokiej ciazy to zebys im tam nie urodzila zaraz ci zalicza.. :) ;)

no ja nadal w dwupaku choc wczoraj bylam dwa razy na dlugim spacerze skakalam z malym biegalam na lace pod gore z gory i po poludniu od 14 do 22 mialam skurcze ale takie lekkie co 15 min ... regolarne wyleciala kolejna czesc czopa ale nic skurcze krocej sie robic nie chcialy wiec poszlam zla spac i tak w nocy nie spalam bo zgaga palila jak cholera. dzis humor tez do dup.. wogole ile moze ten czop odchodzic wylazi mi ta galaretka i wylazi.. ostatnim razem to wylecial i rodzilam.. a teraz pierwszy kawal lekko podbarwiony odszedl prawie 3 tyg temu w ta niedziele znowu cos odpadlo wczoraj troche dzisiaj. no juz chyba koniec tego korka w koncu... :/ tesciowa sie zjechalaam z rana ze sie tylko pyta o to samo jakby nie widziala ze brzuch nadal przedemna wisi i ze codzien w nocy juz od 3 tygodni nie spie bo mnie ta wstretna zgaga pali.. amwczoraj z moim bo mu mowie ze mam te skurcze i ze znowu kawalek czopka odpadlo a on stwierdzil ze sobie wmawiam i ze pewno nie wiem jak ten czopek wyglada bo juz ktorys raz mu mowie a i tak rodzic nie jade...

tak wiec u mnie bojowe nastawienie... chyba kartke na czole se przypne uwaga gryze.. !!!
 
mamagata gratulacje!!!!


Asiorreek zdałam część praktyczną ;-) Muszę jeszcze tylko poprawić testy i już jestem technikiem weterynarii ;-)
Jeśli mój syn czekał , aż mama zaliczy te testy to już nie musi i może się rodzić ;-)
Ja też mam okropnie bojowy humor!!!
 
no i bomba. !!! szkoda ze nie mam cie pod reka. moj owczarek ma na skorze takie ropiejace strupy i wygryza je sobie..i nie wiem co na to moge mu dac. mialam taki sprey i plyn ale to znowu mu wrocilo... a smierdzi przy tym.. fuuu..
 
Mamagata gratulacje!!!

Marzycielka Tobie rowniez zdanego egz ;)

A nam podniosl sie poziom zoltaczki i walczymy zeby uniknac naswietlaniani pobytu w szpitalu,ktory mnie przeraza...:( 3majcie kciuki zeby jedzenie co 2-3 godziny cos dalo!!
 
Gratuluję rozpakowanym mamuśkom i życzę cierpliwości dla tych jeszcze w dwupaku :D Macie gdzieś listę rozpakowanych mam tak jak listę czerwcówek ? Chciałabym poczytać tak w kupie jakie imiona nadałyście ;-)
 
reklama
Dziękuję :-)

Nunka trzymam kciuki!
Asiorreek leć do weta z tym jak śmierdzi bo pewnie doszło już do nadkażenia i może się skończyć antybiotykiem.

Ej nic mi się nie chce. Nie chce mi się chodzić , sprzątać no po prostu nie mam ochoty na nic:crazy:
 
Do góry