reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
Malinka śliczna mała i jaka okrąglutka na buzi, moja to taki chudy szczurek:-) IMG_7567.jpg
Co do karmienia to ja karmię do 3 roku życia - oficjalna wersja dla pracodawcy, żeby wychodzić godzinę wcześniej. Podawanie mm to też karmienie w końcu:-D
 

Załączniki

  • IMG_7567.jpg
    IMG_7567.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 69
Ja jestem w 100% zdecydowana na karmienie wyłącznie piersią i zrobię wszystko, żeby się to udało. Mam nadzieję, że jakoś to będzie :-) Ale też uważam, że każda mama ma prawo decydować i sama wie najlepiej jak zadbać o swoje dziecko - i nikomu nic do tego. A tak poza tym dziewczyny to ZACZĄŁ SIĘ CZERWIEC!!!!!! :-)

 
No właśnie :) zaczął się czerwiec :) a ja mam coraz większego stracha, szczególnie wieczorami.

Wczorajsze chrzciny nawet zniosłam dobrze i chyba nawet potrzebne mi było to wyjście, żeby chociaż na chwilę zmienić klimat. :)



Karotka właśnie popatrzyłam, że my razem z terminem idziemy :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć Kochane

Mamy czerwiec :D
Ja dzisiaj na 16 idę do swojego lekarza na usg i badanie. Bardzo jestem ciekawa co z moją szyjką. Odstawiłam też magnez i nospę. Jutro zaczynam 37 tc.
A w ogóle to cierpię bo mam zapalenie ucha (przewlekłe) i wczoraj właśnie się odezwało. Nie wiem czy mogę stosować jakieś krople ale dzisiaj się zapytam bo to naprawdę boli....:baffled:
 
Czesc Dziewczyny,bylam dzisiaj od rana na usg,zadowolona ze wreszcie podejrze mojego Malego urwisa,bo przeciez szaleje jak nie wiem,az sie boje czasami zeby krzywdy sobie nie zrobil ;p a tu pani doktor mi taka niespodzianke zaserwowala,ze waga niska,bo ok 3 kg wiec jak na 37t to za malo wg niej.Ale tym sie nie przejmuje,bywa ze dzieci rodza sie mniejsze.Bardziej martwi mnie to,ze ilosc wod plpdowych jest w dolnej granicy normy ;( lekarz dopiero za tydzien a ja juz oczywiscie w necie wyczytalam czym grozi malowodzie - hipotrofia,wady wrodzone ukladu moczowego,nerek,zatrzymanie przyrostu masy ciala,smierc okoloporodowa dziecka,a dla mnie porod wywolywany albo cesarka.No po prostu cudownie...czy ktoras z Was w tych ostatnich tygodniach miala prolemy z iloscia wod?
 
Nunka moja Mała ważyła w 36 tyg 2600 i byłam z tego bardzo zadowolona;-)a Hipotrofia i zatrzymanie przyrostu masy ciała raczej Ci nie grozi skoro dziecko waży juz ok 3 kg:-) i wody jak są w normie tylko w dolnej granicy to chyba też tragedii nie ma, gorzej jakbyś całą ciąże miała mało wód a dziecko by mało przybierało, a kto wie może z tydzień i urodzisz:-p
 
Nunka bo chyba jakby było źle i coś zagrażało dzidziakowi albo Tobie to byś dostała skierowanie do szpitala, prawda? Bedzie dobrze!

Moje młode w 38 tyg waż około 2800 i na poród lekarz prognozuje wagę około 3100 więc też mam kruszynkę. :) trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze.
 
reklama
No wlasnie ta baba od usg to jakies krowsko - na wszystkie moje pytania odpowiadala ze mam sie umowic z lekarzem prowadzacym.Nie chciala mi nawet sprawdizc czy szyjka jest zamknieta (mimo ze na usg to po prostu kwestia zjechania glowica nizej) bo twierdzila ze na usg przez brzuch tego nie widac (!!!) a po drugie ze nie ma tego na skierowaniu (idiotka) ;/

Ale macie racje - najmniejszy nie jest,w koncu 3kg to taka normalna waga wiec nawet w razie porodu "na dniach" bedzie ok.Boje sie jedynie jakichs komplikacji w stylu wrodzonych problemow z nerkami czy ukladem moczowym ale to wiadomo ze okaze sie po porodzie dopiero a trzeba byc dobrej mysli ;) dzieki dziewczynki za podtrzymanie na duchu ;)
 
Do góry