reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Witam!:-) chciałabym do Was dołączyć. Dokładnie nie wiem na kiedy mam termin, ponieważ karmiłam długo piersią młodszego syna i okresy miałam baaardzo nieregularne, nie wiem dokładnie kiedy zaszłam w ciążę. Lekarz przyjął pierwszy termin ok 1-2 czerwiec. Teraz termin przesunął się na maj wymiary na każdym usg tak pokazują , ale w karcie jest ten czerwiec :-) Podczytuję Was od dłuższego czasu ;-) Teraz zdecydowałam się ujawnić:tak:;-) Pozdrawiam!!!!
 
reklama
hej pola najcelniejsze sa terminy z poczatku ciazy pozniej dziecko rosnie w swoim tempie.. ja tez nie wiem dokladnie kiedy zaszlam bo troche niefortunnie odstawilam tabletki w polowie cyklu i mialam 2 razy krwawienie z,odstawienia... ale najprawdopodobniej po 20 czerwca..
 
Sałatkę zrób. Brokuła trzeba podgotowac aldente żeby się nie rozwalal do tego jajka na twardo pokroić, puszka kukurydzy por albo cebulka drobno, troszeczkę startego na tarce żółtego sera. Sól pieprz i majonez. Będzie pyszna kolacja!
 
Sałatka: brokuły ugotować, kukurydza, papryka, ugotowane jajka, ser feta . Sos; ząbek czosnku, 100-120g majonezu 100g jogurtu naturalnego , sól i pieprz do smaku. Smacznego
 
Ja znam podobny przepis co Marcysia - ugotowany brokuł na spód, na to cebulka marynowana, ser feta pokrojony w kostkę, jogurt naturalny, pieprz, sól a na wierzch uprażony na patelni słonecznik. Jedna z moich ulubionych :)
 
reklama
Do góry