reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
Lady Agnes ja też Ciebie pamiętam:) i bardzo się cieszę, że udało Wam się tak szybko:)) życzę spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania:** daj znać jaka płeć:)
 
Dziękuję Wam bardzo :-) Na chwilę obecną w 13 tygodniu lekarz powiedział ze na 99% procent chlopak. Ja byłam przekonana i czułam dziewczynkę, ale chyba się pomyliłam ;-)
Milej i spokojnej niedzieli!
 
Hej dziewczyny :) zastanawiam sie nad kupieniem pasa poporodowego aby sciągał brzuch. Nie wiem na jaki sie zdecydować może któraś juz z mamusiek korzystała po pierwszym dziecku i ma jakaś opinie i chciałaby sie podzielić.
Te ktore ja znalazłam to: gorset, bluzka wyszczuplająca na ramiona do bioder, Ala spodenki do tali.
Nie wiem która wybrać najlepiej i jaki rozmiar tali kupować ? Taki jak miała
Przed zajściem w ciaze ?
Dziękuje bardzo za rady :)
 
Przez okres połogu czyli te 6tygodni nie zalecane jest zakładanie pasów i uciskanie brzucha. Ja kupię po porodzie poczekam aż zejdzie woda zmierze się i wtedy podejmę decyzję jaki. Ale najlepszy jest taki tradycyjny pas jak gorset. Koszulka nie bo karmienie. A spodenki nie wyobrażam sobie mieć w lato mieć co innego pod spodniami poza majtami :D
 
Ja zakupiłam pas który wyglada jak gorset w rozmiarze m, ale tak jak Ginger uważam ze trzeba odczekać te kilka tyg po porodzie:) ...
 
reklama
ja po porodzie nie mialam pasa nawet wtedy o tym nie myslalam po 6 tyg porobilam troche brzuszkow i brzuch sam sie wciagnal... po 1 ciazy brzuch nie wyglada jeszcze tak zle zwlaszcza jak sie w ciazy o niego dbalo.. dobra znajoma tez nie kupowala pocwiczyla troche i brzuszek nie odstaje... teraz po tej ciazy chyba juz nie bedzie tak latwo co ciaza to brzuch wiodczeje bardziej.. wiec teraz to raczej bede kupowac cos na wzor gorsetu ale to chyba kolo jesieni jak sama sobie z nim nie poradze... ale na dzien dzisiejszy nastawiam sie na mega duzo ruchu po porodzie ... grunt to nastawienie.. a co z tego wyjdzie to juz zobaczymy.
 
Do góry