reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Szukamy gdzie może być ale tu tyle szpargalow że jest ciężko, chyba jakieś jedzonko jej rzucimy w kąty i zobaczymy:D
Myszki super są:p

Smile możesz sobie podać rękę z moja mamą, ona jak widzi taką malutka nawet zabke to staje w miejscu tupie, cuda boskie wyprawia żeby poszła dalej ha ha już o ropuchach nie mówię nawet...
 
reklama
Na 90% chłopak !!!! Jesteśmy szczęśliwi !!!!![emoji108][emoji108][emoji108][emoji172][emoji172][emoji172][emoji171][emoji171][emoji171][emoji171][emoji170][emoji170][emoji170]

gratuluję

Miss tez brałam zinnat przez 5 dni dwa razy dziennie. W środę mam kontrole i kolejny posiew. Z samopoczuciem średnio a nawet źle. Do środy było super i chyba za bardzo poszalałam, byłam pieszo u dentysty, potem pojechaliśmy na badania prenatalne, zakupy z CH i tesco i od czwartku umieram. Boli mnie często podbrzusze, szczególnie że odpieluchowuję Olgę i często zdarza mi się kucać i ją podnieść. Czekam na tą środę jak na wyrok, obym się pozytywnie rozczarowała.

ja podobnie jak Ty ostatnio za dużo się przeforsowałam i od wczoraj znów mam małego stresa bo pokazały się niteczki krwii w upławach..zwariuję chyba do końca ciąży..
 
Malgos
Odpoczywaj! Ja ciagle leze a i tak sa lepsze i gorsze dni. A tak bym na miasto pojechala do lumpka na lowy i w ogole... no ale coz.

Kasia
Ale taka przyjemnosc juz od rana?:-D

Boze jak mi sexuu brakuje.... masakra zero pieszczot i orgazmow nic nie moge :-( a nosi mnie w gaciach jak nie wiem :Oo_O juz mi sie erotyki snia z roznymi facetami -CHOciaz tyle :-D;-)
 
Smile ja do zab nic nie mam jak sa daleko :D bac sie nie boje ale mnie brzydza :)
Natomiast pajakow niecierpie. Malego butem moge potraktowac wiekszego jak widze to wzywam posilki :D
Minka jak mnie wpuszcza na samolot to w marcu sie dowiem :D
Kasia macie dzis wesolo :) ot taki zwykly poniedzialek i polowanie na gryzonia :)
U nas snieg wreszcie stopnial i cos cieplej sie zrobilo :) na szczescie bo deprechy mozna sie bylo nabawic :)
 
mamo kasiu staram się ale to nie takie proste;/ Dawid jak widzi, że leżę to specjalnie coś wymyśla żebym wstała;/
miss współczuję bo ja podobnie jak Ty nie mogę bara bara i też mnie nosi. W sobotę byłam na tym usg, później trochę posprzątałam i może dlatego znów się pokazały te niteczki. Leże ale męczę się okrutnie;/
 
hej dziewczyny, ja wlasnie chcialam zapytac o sprawy lozkowe, przytulacie sie z partnerami jak zwykle? my z moim lubielismy zawsze troche zaszalec a teraz czasem boli podbrzusze w tracie, wiec jestesmy delikatniejsi, pani doktor nie widzi zadnych przeciwwskazan aby przestac wgl z seksem, jak myslicie jesli lekarz pozwolil to czy mimo lekkiego bolu, nie ma w tym zadnego niebezpieczenstwa?
 
Miss Malgos współczuję, my też postujemy z ruchami posuwisto-zwrotnymi ale to chwilowe u nas tylko... Miss u Ciebie nawet jezyczkiem w gre nie wchodzi???;)

A w pracy dalej śladem kupek, chociaż jest śmiesznie, tylko praca stoi :eek:
 
reklama
Kasia podlam znowu!
Ja kiedyś bałam się że mam szczura w domu. Siedzialam 2 godz z nogami do góry, a szczurem okazał się kot:D ale bałam się okrutnie:)
 
Do góry