reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Sosnowiczanka podczytałam,że o twojej siostrze. Może boi się o dziewczynki i właśnie tak próbuje ten swój lęk przezwyciężyć. Dobrze,że małe mają takiego dzielnego tatę.
 
reklama
Hejka :) my dzis wstalismy przed 6! Efekt odwyku od butelki ale trzeba przecierpiec ,:)
Sosnowiczka niech rosna myszki zdrowo :) a siostra moze potrzebuje spotkania z jakim psychologiem? Nie dosc, ze dziewczynki sa dwie, wczesniaki, malenstwa takie to jeszcze wymagaja troszke innej opieki niz zdrowy donoszony dziec? Wiesz ja oszalalam na punkie mikiego i jak wrocilismy do domku to najchetniej bym go z lapek nie wypuszczala ale moj lezal prawie 4 mce w szpitalu to sie wyczekalam.
Dobrze, ze szwagier sie przyklada a mamusia pewnie z dnia na dzien bedzie coraz bardziej zauroczona corciami :)
Jak Alanek? Zafascynowany malenstwami?
Missis oj stawiania to ja tez nie lubie w dodatku jestem przewrazliwiona na tym punkcie i naprawde nie moge sie doczekac zeby te 24 tyg minely :) to jak wy tacy wyposzczeni to ja nie wiem czy wytrzymacie te 6 tygodni po porodzie :D
My mielismy tydz przerwy to w weekend nadrobilismy z nawiazka :D a potem ja siedze i sie zastanawiam czy powinnam :x
 
Sosnowiczanka Niam jestes okrutna a ja serek wiejski jem, jaki ból :banghead::(
Siostra może faktycznie ma jakąś depresję poporodowa?

Asiorek ja na bank laktator kupię, bez tego ani rusz i kupię elektryczny z medeli, aventu lub canpola :D

O Kurde Miss współczuję u mnie jezyczek jak najbardziej mmmm :D:D:D a Twój to faktycznie raj będzie miał po takim celibacie ;);)

Lolcia bzykanka nigdy za wiele, i nie wyrzucaj sobie czy powinnas bo POWINNAS :D:D
Ładna.pobudka, może Kacper szybko dojdzie do siebie po rozwodzie z butelką?
 
Witajcie dziewczyny, udzielam się tu trochę na początku ciąży. I trymestr ciąży był ciężki, dolegliwości związane z ciążą+ odległa praca i nie miałam czasu na forum, Teraz siedzę na L4 więc czas się znalazł :). W brzuszku mieszka u mnie chłopiec. To moja pierwsza ciąża,ale planuję drugie dziecko jak tylko będzie można zacząć starania. Mam wskazanie do cc więc pewnie jakiś czas trzeba będzie poczekać. Aktualnie rozglądam się za wyprawką i zauważyłam, że na tapecie jest laktator, powiedzcie doświadczone mamy czy lepiej kupić od razu czy poczekać, aż będzie potrzebny?Czy jest w ogóle opcja, że może nie być potrzebny?Czytałam, że medela ma dobre opinie.
 
Hej
Lolcia
Powiem tak a propo pologu: dobry kon i w blocie pociagnie :-D:-D hahahahaha ;-):p
Tezczekam az ten 24 tc minie.... no ale juz coraz blizej... damy rade no nie?:-)

Sempre
Ja nie potrzebowalam laktatora. Jak trzeba bylo to recznie wyciskalam mleko. Jak dla mnie zbedny wydatek. I dlatego radzilabym kupic po gdybys np recznie sobie nie radzila jakby byla taka potrzeba :-)

Łaaaaa wlasnie wrlcilam z lumpka ponad 2 kilo ubranek :Oo_O:O maz mnie tylko wkur...al bo kazalam mu siedziec w aucie i czekac zeby mi nie jeczal bo by stal nade mna. A teraz sie nie odzywamy. Boze jak ja niebawidze jak ktos mi kaze co mam robic aaggrrr. Dzis ma wolby dzien dIs na polowkowe jedziemy a on mi dzien od rana spieprzyl... super poprpstu. Mam nadzieje ze cora w jajka nie obrosla bo zonk bedzie. Tyllee sukienek kupilam i dziewczecych rzeczy ze stalam przy tym koszu grzebiac jedna reka ze sterta ciuszkow w drugiej :-D wlasnie piore co jasniutkie bo oczywiscie jeszcze mi na schody przed donem wypadlo czesc z worka. Ale sie ciesze :-) tylko na starego patrzec nie moge
 
Koronkaa ja takie prawdziwe kopniaczki w tj ciąży poczułam dopiero w 18 tygodniu. Ale bardzo rzadko były. Dopiero tak od 20-21 czuje mocniej, bo dziecko większe. Teraz to mały najbardziej szaleje w nocy, ale kopniaki ma takie już porządne. teraz własnie się wyżywa, chyba łapkami, bo główkę ma na dole i tam wlasnie go czuję. ;)
Sosnowiczanka wg mnie siostra ma depresję poporodową. Może minie sama, ale jesli będzie się nasila, to psychologa dobrze byłoby odwiedzic.
Sempre jak urodziłam córki, to mialam już kupiony laktator. Ja akurat aventu używałam i cieszę się, że go miałam, bo jak przyszedł nawał mleka już w domu, to cyce bolały jak nie wiem, a dzięki laktatorowi mogłam trochę mleka odciągnąc, bo dziewczyny, zwłaszcza starsza nie umiały za bardzo na poczatku ssac.

Jeju, waśnie zauwazyłam, że już jestem w 6 miesiącu:-D
 
Ostatnia edycja:
Ja tak sobie pomyślałam, że teraz laktator to można kupić w aptekach, no ale już sama nie wiem. A co myślicie o tych kapturkach/nakładkach na sutki?jak sutki poranione to chyba warto mieć takie coś przy sobie?
Na pewno jestem przekonana do zakupu monitora oddechu + niani, koleżanka namawia mnie jeszcze na opcję z kamerką. Że nie zawsze słychać dziecko, a w większym gronie jak się siedzi to jeden rzut oka na kamerkę i widać malucha.
 
reklama
Kasia ja wiem ja wiem ale glowa mowi stopuj a du**** szalec by chciala :D
Sampre ja przy pierwszym dostalam takiego nawalu, ze ze lzami w oczach jechalam domapteki po laktator ale nie mialam dziecka przy sobie, zeby mu cycka dac. Przy drugim laktator potrzebny nie byl. Bardzo indywidualna sprawa
Missis mowisz jak moj chlop :D a tego 24 to naprawde wyczekuje z wytesknieniem. Damy rade, damy ale kurcze im blizej tym gorsze mysli :) jak sie czujesz? O ktorej masz wizyte? Ale zaszalalas :D ja weszlam teraz do second handu ale kupilam tylko porteczki bialo-czerwone bo takie i na chlopca i dziewczynke bo sukieneczki choc sliczne oo sie boje kupowac :D a tobie zazdroszcze :p
Ginger az sie zasmialam :D juz widze ta ciezarna chetna kobitke jak zaciaga chlopa do wyrka :D
Smile juz niedlugo :)
Cos mi mlodszy zaczal poplakiwac w przedszkolu dzisiaj oby bylo to chwilowe
 
Do góry