reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Malgos - każdy jak ma pod nosem jakieś fajne miejscówki to szuka czegoś innego :p Ty przyjeżdżasz nad morze z rodzinką, a my znów lubimy jeździć w stronę Złocieńca albo Czaplinka nad jeziora ;) A z jakich okolic jesteś? Może w następnym sezonie nas odwiedzicie? :)
To dzisiaj zaszalałaś, dzień pełen wrażeń, a mąż jak się naje to pewnie poskacze tu i tam hihi ;)
Ginger - położne, historie porodowe, porodówka - to u mnei stały repertuar, no i jak inne dziewuczki płaczka mi się włącza jak w końcu pokazują kruszynki ;)
Malutkans - naprawdę? O jaaa, mieszkałam w Nowej Soli też ;) Jak zobaczyłam Twój nick to mi przez myśl przeszło, ale w końcu nie zapytałam czy jesteś stamtąd ;) Krajanka!
Ciasteczko - gratuluję drugej córeczki, siła sióstr! ;)
Kasia - cycki trzeba uciąć, będzie kilka kg mniej :D Elegancko Ci się trafiło z położną, zazdraszczam :) A możesz ją "zaklepać" do prorodu?
Sosnowiczanka - nasze chłopy chyba po jednym ojcu są haha :p u mojego dwóch braci, sami kuzyni i bratankowie, raptem 3 kuzynki w całej rodzinie są. U nas też nie mogło być inaczej ;) przynajmniej ród nie zaginie!
A przed Twoją siostrą faktycznie wyzwanie! Ale na pewno da sobie radę, w końcu kto jak nie kobieta ma tyle siły :) To dobrze rozumiem, że masz tylko siostrę? I Tobie przypadło 2 chłopców, a jej 2 dziewuszki?
Lolcia - pcos nie sprzyja dziewuszkom? Nie słyszałam o tym, chociaż patrząc na Ciebie, Sosnowicznkę i teraz mnie to mądrze gadasz haha ;)
MalaZosia - super, że wypad na basen się udał i wszyscy zadowoleni ;)
Koronka - chyba jako jedna z nielicznych, oprócz Kasi z tego co pamiętam - jeszcze pracujesz i to na cały etat - podziwiam!
Alkmena - nie strasz! Oby mi to było pierwszy i ostatni raz! ;*
Minka - gratuluję synka! W końcu odmiana hihi ;)


A propos filmów, wczoraj odpaliliśmy "pod mocnym aniołem", kocham Smarzowskiego, a jakoś ten film mi umknął. Jak któraś nie oglądała, a lubi mocne, prawdziwe kino to polecam.
Co do wątku zamkniętego to myślę, że dobrze by było pisać tam o sprawach prywatnych, wstawiać zdjęcia, a jednak z innymi pierdołkami zostać na ogólnym, bo nie damy rady tak skakać, dnia nie starczy z naszym tempem pisania.
 
reklama
Wróciłam z odwiedzin, byla też kuzynka że swoimi lobuzami to się Maja wybawila:)
A teraz leze i popijając wareczke:beer:

MalaZosia ja też najczęściej jak na plecach leze, choć jak siedzę to też kopie jak szalony:)

Ha ha Malgos fajny widok jak takiemu golasowi dynda i obija się o nogi :p

Mammamila jeszcze do niej nie dzwonilam ale wydaje mi się można ją wziąć, pytanie ile trzeba za to płacić w szpitalu bo z nią rozliczasz się pewno osobno:) ale do domu jak będzie przychodzić to wypytam:)
 
Mamma-mila jestem z okolic Choszczna a w Kołobrzegu byliśmy raz. Złocieniec, Czapilinek i Wałcz bardzo fajne okolice. Polecam jeszcze Ińsko. Dziękuję za zaproszenie i chętnie Was poznam;)
Kasia no baa;d pewnie, że fajny taki widok haha;d ja taka wygłodniała że już sama z siebie się śmieję a mój do mnie, że najlepiej co mi wychodzi to obiecanki;d przychodzi wieczór i jestem do niczego:D
 
Ja rano i w dzień uwielbiam ale zwykle mamy problem bo Dawid wszędzie się kręci;dd a wieczorem marzę tylko o poduszce.

dodałam zdjęcie maluszka w wątku
 
Hej
Tak jak juz pisalam malo sie teraz odzywam bo jestesmy na feriach u rodzinki. W przyszlym tygodniu bede bardziej aktywna:)
Poprosze o zgloszenie mnie na watek zamkniety:)
 
Hej,
wiecie co u mnie to czy kamfora do ucha czy na wacik to i tak by nic nie zmieniło. Nie mam zapalenia ucha, ale zapalenie Skóry w uchu.... przez infekcję złuszczającego się naskórka. Pan doktor jak usłyszał, ze mam łojotokowe zapalenie skóry to od razu to podejrzewał. Przez ciążę jutro mam spróbować domowymi metodami to leczyć, czyli woda utleniona do ucha i przykładać rivanol. A jak nie pomoże, to mam krople i maść z antybiotykiem. A pogorszyło mi się właśnie przez tą kamforę, bo ona zalepiła mi tam wszystko.
Uciekam, bo boli mnie mocno to ucho i skupić się nie mogę :(
 
Mama mila ciesze się ze chociaż jedna z czerwcowek pochodzi z moich okolic ;)

Ja die juz powoli gubię przez te zamknięte i otwarte pogaduchy ;) nie wiem gdzie pisać :)
Powiedzcie mi czy jak zaczęłam brać antybiotyk to musze go dokończyć boje się go brac chociaż wiem ze mogę ale pomyślałam że jak czuje się lepiej to może przerwać
 
reklama
Do góry