reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Dziękuję Ci ciasteczko bardzo ;) Jakoś jak spotyka się kogoś z tym samym problem to robi się trochę lżej. Więc na razie leżakuje i czekam na efekty leków. Pozdrawiam ;)
 
reklama
GingerBaby - zarejestrowałam się znowu do internisty na poniedziałek. Dzisiaj pojawiła mi się wydzielina z ucha, więc już chyba będa mogli stwierdzić zapalenie ucha. Jak zacznie bardziej boleć to chyba na jakąś izbe przyjęć pojadę :(
 
Myślę że jedz od razu na jakieś pogotowie. Jesteś w ciąży przecie a z każdym dniem będzie gorzej i to boli strasznie i męczy. Jak możesz jedz bo i dzidziusia stresuje sz bólem i daj znać po
 
Popieram, jedz gdzieś gdzie mają dyżur laryngologiczny, zwłaszcza że jest weekend, powiedz że boli cię od piątku wieczór, ja z młodym zawsze tak robię.
 
Mnie tak serio boli od wtorku, ale wtedy tylko tak jakby w środku chrząstka ucha. Byłam już internistki i co, że niby nic nie widzi. A mnie dalej boli i dzisiaj jest zdecydowanie najgorzej. Za waszą poradą wzięłam zadzwoniłam do Enel Medu. Zorganizowali mi wizytę w trybie pilnym dzisiaj o 15:40 :):):)
Potem jedziemy na roczek synka znajomych, więc pewnie wieczorem napisze co i jak. Dzięki dziewczyny :)
 
Ginger - to mi lekarz własnie kazał kropić do ucha krople z antybiotykiem. Więc nie wiem skąd ten pomysł by nie wlewać nic do ucha. Chyba, że źle Cię zrozumiałam.

Nati - zdrówka!

Alkmena - młody pięknie dmucha balon Otovent noskiem. Muszę go wręcz ograniczać bo traktuje to jako fajną zabawę i ciągle chce jeszcze :baffled: A to ma ograniczoną liczbę wdmuchnięć i tanie nie jest :/ Ja tylko przetestowałam raz i ucho mi zatkało a w nosie mi mrowiło :) Czyli działa. Chociaż Piotruś mówi, że on nic nie czuje. Hmmm.... no dmuchamy i zobaczymy co na kontroli powie laryngolożka. A i tak na powtórzenie badań udam się do naszego audiologa.

Byliśmy na krótkim spacerze bo zimno. Nos mi odmroziło :) Potem szybkie zakupy w Biedronie i teraz chwilka oddechu z Warką :)

Młody coraz częściej daje o sobie znać. Zwłaszcza jak leżę na plecach - to częściej leżę choć mi niewygodnie :) Może w tej pozycji po prostu go czuć bo się jakoś ta macica układa inaczej jak się leży na plecach. To znaczy Junior.

Piotruś mi mówi, że młody to jest on a junior to Junior :)
 
Minka, mississ i kto tam jeszcze - do wątku zamkniętego nie potrzebujecie jakiegoś zaproszenia ' myślę ze jeśli rzeczywiście nie macie dostępu to bylo to przeoczenie bo strasznie duzo dziewczyn bylo zglaszanych
Zobacz cię czy widzicie ten watek - wejdzcie w ogólna kategorię Forum a potem trzeba zjechać na dol aż do kategorii - na zielono - fora zamknięte i tam powinniscie znaleźć forum o tej samej nazwie czerwcowe mamusie 2015

Jeśli tego nie widzi cię to nasz Moderator niech was zglosi
Moderatorze!!
 
Mała Zosia W sensie samemu nic nie wolno. Jak lekarz każe to co innego. Na olejku kamforowym jest nawet napisane ze do ucha nie bardzo. Na koło i na wate tak Ale nie bezpośrednio do ucha.
 
hej:) dopiero odpaliłam laptopa:) dziś intensywny dzień bo byliśmy na usg połówkowym, później zakupy i siostra przyjechała na kawę..jakoś dzień zleciał a zmęczona jestem bardzo..wstawiłam jeszcze ciasto do piekarnika i zaraz usmażę skrzydełka w panierce i wieczorem leżę i pachnę a mąż niech skacze koło mnie;d najlepiej na golaska:DD
 
reklama
justyna - radość dziecka najważniejsza :) Michał ma przeróżne gry dot. Angry Birds i jeszcze mu mało :)

Minka - napisałam jeszcze raz do Administratora

missiiss - Ciebie też przepraszam - spis dziewczyn do zamkniętego wzięłam z utworzonej grupy i chyba nie wszystkie tam były... Ciebie tez zgłosiłam do zamkniętego


Jeśli jeszcze ktoraś z Was nie ma dostępu do zamkniętego forum niech napisze mi wiadomość.


MałaZosia - to naprawdę super, że Piotrusiowi podoba się dmuchanie baloników... ciekawe z czego te balony, ze one są takie drogie :/
 
Do góry