reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Hej

Alan spi, stary w pracy. Laptop wolny, wkońcu ;)
Rano byłam u endokrynologa, zas zwiększyła mi dawkę euthoraxu, na 100 juz. Popołudniu pojechałam z młodym na kulki bo juz w tygodniu obiecałam wiec trzeba sie wywiązac było. Wybiegal sie, wyszalał, oby dal pospac jutro do jakiej 9 za to ;P

Marcysia dzis to nawet ja skusiłam sie na kawkę :) Słabiutką z jednej rozpuszczalnej łyzeczki tylko. Ale byłam taka spiąca, ze oczy mi sie zamykały same. Na co dzien nie pijam kawy wiec niezle nawet postawiła mnie na nogi:)

Mississ u mnie n grudniówkach tez na zamkniętym nie duzo się pisało, a tu widze ze dziewczyny wsiąkły na dobre. nawet nie mam duzo was tutaj do nadrobienia choc cały dzien nie zaglądałam.

MammaMila moze faktycznie po jednym ojcu są ;D Powaznie, mój M ma jedną jedyną kuzynkę, Wiolkę. I saaaamiuteńkich kuzynów. Tak sie zastanawiałam przed chwilą to przypominam sobie chyba 16 i nie wiem ilu jeszcze zapomniałam lub o istnieniu nie wiem:) Chyba jutro bede go gnębić i na kartce spiszę :)
Tak siostrę mam jedną. U mnie dwóch chlopców u niej dwie dziewczynki:) A u dziadków dwie parki z tego wychodzi :-)
Aaaa Pod mocnym Aniołem super film. W konie byliśmy z mężem jak leciał:)
Podzielam twoje zdanie odnośnie zamkniętego.

Ginger to zebyś przy porodzie sie jeszcze nie zdziwiła jak sie okazało by ze chłopiec! Ale by były jaja :-)

A wogóle to parę dni temu zauważyłam ze w piersiach zaczyna mi sie juz tworzyć siara! Chyba dlatego są takie wielkie teraz, nawet M zauważył ze jakieś wyjątkowo wielkie cycki mi sie zrobiły ostatnio. W szoku jestem ze tak szybko, a wogóle to jutro zaczynam 23tc! Szok
 
reklama
Minka, mississ, Nati fajnie, że juz Alkmena Was zgłosiła, bo nie ogarniam pisać tu i tu :) a tak zaraz wszytskie na jedym będziemy :)
Nati współczuję tego bólu ucha... Mam nadzieję, że się uporasz!
malutka noo można doznać rozdwojenia :)
myślę, że powinnaś wybrać antybiotyk do końca
 
Czesc mamuski:)

Ja dziś wstalam z bólem żołądka :(
Chyba śledzik mi wczoraj mi zaszkodził bo nic innego takiego nie jadlam co mogłoby mi siąść ...

Nati współczuję z uchem, pewnie ból niesamowity.

Malutkans lepiej weź ten antybiotyk do końca i dolecz chorobę do końca.

Sosnowiczanka to się Alan wyskakal:) życzę długiego spanka dla Was.

Ja jutro mam 22t1d więc też zaczynam 23 tydz :p ale to leci a dopiero test robiłam:eek:

Ginger u mnie z mają było tak, miał byc chłopak a wyszła dziewczynka, a niby na usg też powiedzieli chłop.;)
 
Weźcie nie strasznie bo ja cały czas się boję ze lekarz się pomylił. Po porodzie jak spojrzę jej między nogi i stwierdze że to faktycznie dziewczynka to będę spokojna.
 
reklama
hejka..wczoraj posiedziałam z moim do 1 w nocy a dziś ledwo żywa..

co do płci..hmm..moja kuzynka miała mieć Hanię..przy porodzie wyskoczył Natan:D i lekarz zawzięcie do końca twierdził, że będzie dziewczynka..wszystko co miała kupione było w barwach dziewczęcych..po porodzie musiała zmienić małemu garderobę:D także różne są przypadki a lekarz też człowiek i pomylić się może hehe;d
 
Do góry