reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Malgos noo mi sie wydaje, ze jak powie, ze chlopak to juz takie pewniejsze, a tej dziewczynce jednak w kazdej chwili moze cos wyrosnac;) szwagierka do 8 miesiaca miala miec core, ma Mikolaja;)
Choc i tak wierze, ze jak juz powiedzial dziewczynka to i przy porodzie bedzie dziewczynka, no ale jak cos to chlopiece ciuchy mam po synku to jak wyskoczy chlopak nie bedzie skazany na roz;););)

Kasia ooo to niezle... Myslalam ze w ta str pomylki sie raczej nie zdarzaja! A to do porodu myslalas, ze chlopak? Czy juz jakos przed zmienili zdanie ?
 
reklama
Mi się też wydaje ze jak mówią że chłopak to bardziej pewne chociaż też słyszałam o przypadkach ze miał być chłopak a wyskoczyła dziewczynka. Także chyba pomyłki zdarzają się w obie strony. Ja wierzę że u mnie dziewczynka ze względu na całą ciążę która jest kompletnie inna.
 
Hej
Ojjj nie straszcie ;-)

Smile
Moja ciaza tez calkiem inna w smakach w mdlosciach w zachciankach wiec tez wierze w to ze jednak trzeciego chlopa nie nosze pod serduchem. 4 lekarzy mi potwierdzalo plec w roznych tygodniach i mam ta nadzieje ze dzwonki jej nie urosna :-D bo ja juz szaleje z sukieneczkami i bucikami. Za chwile zaczne dziergac na szydelku :-)
 
Ja też w szoku byłam, że w tych czasach lekarz taki numer odstawia..a kuzynka rodziła w tamtym roku więc całkiem niedawno:-D jak jej powiedzieli, że chłopak to zaczęła krzyczeć, że to nie jej bo ona miała mieć córkę..wiadomo szok.Teraz życia sobie nie wyobraża bez małego:) Ja też marzyłam o córce ale jak zobaczyłam wczoraj małego na 3D to mnie zatkało i nie chciałabym żeby była to pomyłka:D aczkolwiek pomyłki nie będzie bo siusiaka mam na zdjęciu no i z buzi wygląda jak chłopak.

aaa i moja ciąża smakowo i fizycznie też inna niż z Dawidkiem więc nie ma reguły:)
 
Hejka :)

Mnie się zdaje, ze jak lekarz potwierdzi, że chłopak to mało jest pomyłek. Raczej można się pomylić przy dziewczynce. U nas miał byc chłopak i jest. Teraz tez lekarz mega przekonany. Nawet fotkę mam z peniskiem. Więc nie sądzę by teraz miał odpaść :)
 
Mi lekarz prowadzący powiedział, że dziewczynka ale 100% będzie po porodzie za to na prenatalnych, że na 100% dziewczyna. Zatem myślę że pomyłki nie będzie, szczególnie że też czuje że to dziewczyna.
Ale znam przypadek, że miał być chłopak a urodziła się dziewczynka.

Miłego dnia, uciekam nadrabiać zamknięty
 
Do końca miał być chłopak, dobrze że cesarki mi nie robili bo bym ich tam rozniosła że mi dziecko podmienili:D

Mi już lepiej, tata zrobił mi jakąś miksture z galka muszkatolowa i mieta i wolę nie wiedzieć co tam jeszcze było ale zadzialalo expresowo :D

Malgos ja też zauroczona synusiem;)
 
Smile
Nie ma innej opcji ;-) ja tylko mam ze starym jadke o imie :-\ kompletnie inne gusta mamy aaggrr

No to se obiad pogotowalam... stary konczy w kuchni bo mnie od stania juz podwozie boli i ciagnie. A co bedzie jak mloda bedzie wazyc kilogram i wiecej !o_Oo_O
Chyba juz tylko na lezenie bede skazana :-\

Ciasteczko
A u ciebie jak szyjka i bole? Wszystko juz przeszlo? Ja w szpitalu zlapalam ta klebsielle to 7 dni dozylni mi dawali i 3 dni w domu zinnat 500 mg. Ty chyba tez zinnat bralas tak? Mam nadzieje ze juz nic w tej szyjce mi sie nie pojawi bo chyba padne...
 
reklama
Do góry