reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Hej
Minka
Gratki synka :-)

Sosnowiczanka
Mnie nikt nie zaprosil na zamkniety ale wlasnie dlatego mi go nie brak ;-) bedac na grudniowkach rzadko tam zagladalam bo i tak wiecej sie toczylo na ogolnym :-)


Podziwiam was za to pracowanie tak dlugo:-) ja ld 5 tc na l4 z racji plamien i w oglole zagrozonej ciazy. Teraz musze lezec az mi niedobrze od tego bbbrrr brakuje mi bardzo styrania przylozenia glowy do poduszki i zasniecia. Bo od paru dni cierpie na bezsennosc :-\

MINKA
Nie sama bo ja tez nie mam wejscia ;-) cos tam bedziemy razem skrobac :p

Marcysia
Ja pije codziennie albo latte albo cappucino albo slaba rozpuszczalna:-)

Alkmena
Z omdleniami zaslabnieciami i utratami przytomnosci mam pare razy w tygodniu... wiec rozumiem cie w pelni na szczescie to ostatni rzadko sie zdarza. Ale ja cisnienie mam 85/55 - 95/65.

Ja juz nie mam -2'5 kg a - 1 kg :-) czyli rosne powoli :-) nareszcie hehe

Milego dzionka :-)
 
reklama
Minka
No wlasnie widze ze pokreslilas hehe :-) szkoda jak to zginie ten watek... mi wygodniej na ogolnym pisac a jak ktos chce cos priv to zamkniety sie przydaje jak najbardziej ;-)
 
Miałam babcię odwiedzić a tu klops bo będzie dopiero popoludniu.....

Śnieg u nas pada wrrrr a już miałam nadzieję że go nie zobaczę w tym roku:(

Młoda jęczy że ją gardło boli a mieli do parku wodnego jechać, oby tylko nie choroba żadna.

Miss Ty i tak nie utyjesz bo już Lenka o to zadba, już przecież dba he he:D
 
Ostatnia edycja:
Witam się z rana,
Minka gratulacje, teraz już dziewczyny będą się tylko sypać bo musimy zrobić równowagę
Ja mam pierogi z miesiem zamrożone mojej mamy jakby ktoś miał ochotę to prześlę poczta:)
 
Witam Czerwcowe Mamy!
Trochę Was pośledziłam i widzę, że sporo z Was jest już doświadczonymi Mamusiami. Ja jestem w pierwszej ciąży ,w 21 tygodniu. Do tej pory z moją córeczką i całą ciążą było wszystko w jak najlepszym porządku. Od trzech dni zmagam się z twardą macicą i pobolewającym podbrzuszem. Raz z jednej raz z drugiej strony
, czasem całkiem na dole. Wczoraj pojechałam do lekarza i dostałam luteinę, no spę forte i magnez czyli standartowy zestawik w takich przypadkach. Pytanie moje jest takie czy może któraś z Was coś w tych tematach się orientuje? Dzisiaj po wstaniu z łóżka zabolało mocniej.. Ogarnęła mnie taka panika, że już nie wiem czy udać się do szpitala czy leżeć i może czekać aż zacznie cos działać.. Przepraszam za wtrącenie w pogaduchy ale szukam jakiejś otuchy od kogoś kto może miał podobne doświadczenia. Buziaki dla wszystkich Mam!
 
A ja sie objadlam na śniadanie i nie w glowie mi pierogi. Wspolczuje wam tych omdlen. To troche niebezpieczne jest :-(
Poprosze o zaproszenie na zamkniety. Postaram sie pisac i tu i tu.
A nie macie jakiegos sposobu na bolące ucho? Chyba to nie bolą mnie zęby mądrosci. Chociaz sama juz nie wiem. Boli mnie ucho jak przyciskam chrzastke. Bylam u internisty to nic nie widzi. Mam wygrzewac, zakrapiac kamforą i jak nie przejdzie to do laryngologa. Najblizsza wizyta za 1,5 tyg, do tego czasu mi ucho odpadnie :( najgorsze, ze po tej kamforze jest gorzej. Nic nie slysze, ucho zatkane i zaczyna bolec jeszcze bardziej. Pomocy, moze macie jakies fajne domowe sposoby?
 
Ja miałam uszy operowane do uszu nie wolno nic wlewać A kamfory już w ogóle.można nacierać na koło A olejek ewentualnie na wate I wtedy w ucho. Nic nie wlewaj. Nie da rady nic szybciej załatwić?
 
reklama
karolaaa z tego co widziałam to dużo dziewczyn tutaj ma twardnienie brzucha. Mnie póki co w tej ciąży ta przypadłość omija ale w poprzedniej miałam z tym straszny problem. Z tego co mogę polecić to brać regularnie magnez i dużo odpoczywać, nie przemęczać się a jak będzie źle to właśnie no spa i leżeć. Ja w poprzeniej ciązy musiałam też chodzić do ginekologa co 2 tyg aby sprawdzać czy przez twardnienie szyjka mi sie nie skraca ale na szczęście nic sie nie działo i bez problemu donosiłam do końca. Powodzenia
 
Do góry