reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pogaduchy czerwcówek

Justyna może coś zjadł uczulajacego?

Maleducada a ja np. lubie pooglądać jakiś dobry film no i teraz porodowke ha ha... ale tak to wolę posłuchać muzyki:)
 
reklama
Kasia myśle ,że jeśli już to uczulenie to może na syrop na zatoki bo tak to nie jadł nic innego niż zazwyczaj. Zobaczymy co pani dr powie. Ja też lubię oglądać dobre filmy. Trzeba tylko czasem poszukać coś konkretnego.
 
Witam, wczoraj zasłabłam... tzn przez godzinkę po przebudzeniu było dobrze (dałam jeść Michałowi, umyłam podłogę w łazience, zrobiłam pranie i stanęłam sobie przy szafce aby zjeść kilka Cini mini... - najpierw mnie zemdliło i zrobiło mi się niedobrze a po chwili czarno przed oczami, szum w uszach i szybko doczłapałam się do fotela, nogi na stół i zmierzyłam sobie ciśnienie (120/80 więc ok), gdzies tak po pół godzinie było już wszystko ok...

na dodatek wieczorem miałam wizytę u kardio na 18.40 w Wawie, pogoda na jazdę samochodem okropna, sypał snieg z deszczem, na szczęście w drodze powrotnej padał deszcz więc nie było tak źle

a dziś dopiero teraz mam chwilę bo do syna przyszedł kolega i mam czas na kompa :)

ciasteczko - gratuluję córci :)

kasia - dzięki za info o programach :)

justyna - a o jakiej grze Angry Birds myślisz?

malgoś - tez lubiłam ten serial chociaż wydaje mi się, ze powinni go zakończyć wraz z odejściem Szejbal a ten ostatni sezon to tak jakby na siłę... ale oglądałam całość - może to przez sentyment do Tatr? PS. Trochę wkurzał mnie ten sztuczny śnieg który dodawali. Obecnie z polskich seriali oglądam Przyjaciółki :)
 
reklama
Minka gratki, widzę że większość z nas z jeśli nie wszystkie mają dzieciaczki takiej płci jak sobie wymarzyły, i jeśli są zaskoczone to pozytywnie :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry