reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Minka my chyba jako jedne z nielicznych będziemy miały na odwrót, siostry brata bronić będą :)

Marcysia a czemu mialabyś nie móc? No chyba że z ciśnieniem masz problemy czy coś :) a jeśli nie to spokojnie pij:)
 
reklama
Minka - jakoś mi umknęłaś jak pisałam do administrator odnośnie założenia zamkniętego, przepraszam - wczoraj napisałam do niej aby Cię dodała więc musisz czekać na priv

Marcysia - jeśli masz ciśnienie w normie i nie masz przeciwskazań od lekarza, to czemu nie? :tak:
 
Ja już po spotkaniu z promotorem. Nawet nie czepiał się bardzo. Mam drobne poprawki ale to raczej takie literówki. Może jakoś napiszę tą pracę. Hehehe. Jestem jakś pełna optymizmu dziś,że uda mi się to.
Minka super wieści. Gratulację synka. Dumne siostry pewnie cieszą się co nie miara.
Alkmena mi tez ostatnio jakoś tak często robi się słabo. A gra to takie 3 ptaki w samochodach , proca i te świnki i tymi ptakami się strzela z tej procy w te świnki. To tak w skrócie. Takie całe nic a kosztowało 50 zł ale radość dziecka najważniejsza. I przynajmniej nie ogląda tych głupot w komputerze.
 
Hej

Przez ten wątek zamkniety ciezko byc mi wszedzie na bierząco....

Minka Ogromne gratulacje!!!

Marcysia mozesz wypic. Wogóle ostatnio widziałam w rossmanie kawę dla kobiet w ciąży ....

Lolcia tak dzis myslałam sobie... Ja tez znam kilka dziewczyn z pso i faktycznie tylko jedna ma córkę... Chyba rzeczywiście cos w tym jest:)

Byłam dzis u dentysty. Jeden ząbek był do zrobienia, więc juz jest gotowy. Ciesze sie ze sie zmobilizowałam i poszłam. Musze jeszcze koniecznie przed porodem wybrac sie na przegląd bo potem moze nie byc czasu. Zapisze sie na jakis koniec kwietnia czy początek maja....

A mój synuś był dzis z przedszkolem w teatrze w Będzinie. Zastanawiałam sie jak oni sie tam autokarem zabiorą z tyloma dziecmi, bo był podstawiony pod przedszkola, ale jak zwykle moje obawy byly nieuzasadnione, bo Alan zachwycony. Opowiadłał ze jechał autobusem :-) i siedział z Nikolą.
A z tego autobusu to tak sie usmiałam... w sumie pierwszy raz jechał czymś innym nic samochód :-)

Uciekam spac, dobrej nocy dziewczyny :)
 
Hej minka buzia mi się śmieje jak czytam Twoje posty siostro:tak:
U nas to tez byla decyzja o trzecim, zresztą bardzo dlugotrwala niestety, mój instynkt szalal, glowa mówila nie, m. Jedynak to w ogóle dla niego dwoje to duzo, myśl o plci to byla ostatnia rzecz, która mogla mi przyjść do glowy, bez znaczenia zupelnie, a po stracie to juz w ogóle nieistotna
No a z tym sprawdzaniem to pisalam, ze ciekawe czy u mnie i u lolci się sprawdzi dziewczyna a u Ciebie odwrotnie, choć pamietalam, ze Ty jeszcze nie wiesz, ale jakoś wydawalo mi się zabawne jak byśmy we trzy doznaly takiej niespodzianki:-)

Milego l4 ! Zostaje sama w pracy?:nerd:
 
No niestety to bylo do przewidzenia, zamknięty zassal wszystko wiadomo nie da się pisać w dwóch takich samych wątkach
Minka choć na zamkniety
 
reklama
Hehe to o której mam wpaść na te pierogi?
A chyba 20 lutego wlece do rzeszowa tak na serio:sorry2: ale to juz ostatni raz, ktoś mnie będzie musial zastapic
 
Do góry