reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
No i zjadlo mi posta :-(

Misis - masz urodziny w ten sam dzien co moj mąż. Jeszcze troche zostalo, wiec moze cie puszczą.

Czoperek - witaj, super podroz poslubna.

Justyna - ja tez mialam nadcisnienie w poprzedniej ciazy, ale jeszcze nic nie biore. Niby od polowy ciazy mam cos dostac. A bierzesz acard? Bo niby tez pomaga.

A ja mialam usg z dziwną babą. Przeciwniczką obecnosci męża na badaniu, bo za duzo pytan zadaja i powinni sobie pooglądac dzidzi na porodowce! Wpierala mi, ze teraz to taki trend u lekarzy. Ale za to udalo sie zbadac przeziernosc i wszystko jest oki. Aaa i zdjec mi nie dala, bo ona je do mojego gina przesle a takie ladne wyszly :-(
 
Nati to faktycznie jakiś dinozaur z baby. Ale dobrze że z dzidzia ok.

Ja mam 7.01 urodzinki a na ciasto wpadaj dzoewczyny przyniosły : rodzynkowca, w-z, z malinami, kremem i galaretka, sernik i czekoladowe też jest
:D
 
Ostatnia edycja:
Czoperka zazdroszczę takiej podróży. Nie masz co żałować, w Polsce mróz i śnieg sypie, zimno ,że nie chce się z domu wychodzić. Odpoczywaj i zwiedzaj. No i uważaj na maleństwo. Wyrośnie na małego podróżnika.
Kasia ile ciast masz:-)Oczami bym je jadła ale jak wezmę coś słodkiego do buzi to już nie jest tak fajnie.
Nati biorę jakiś kwas acetylosalicylowy tylko nazwy zapomniałam, nie Acard tylko coś innego. Mój gin mówi ,że jets właśnie dobry na nadciśnienie w ciąży. Tylko on rozrzedza krew i muszę bardzo uważać na zranienia, no i szybko mi się robią sinaki. Mam ich po kilkanaście na raz. Co do usg to najważniejsze,że wiesz że wszystko ok. A pisałaś co będzie bo jakoś mi umkło?
Smile buzia uśmiechnięta tak? Może na czekoladowe to bym się i skusiła . Ja robiłam ciasto szefa takie mega słodkie i już na samą myśl mnie mdli.Mogę podesłać bo parę kawałeczków zostało.
 
Wiecie ze przez te wasze ciasto moje dziecie z brzucha zjadlo prawie całą paczkę schoko- bons:D szaleństwo haha

Nati co to za baba pierwsze slysze o lekarzu z takimi teoriami. Brak slow że nawet zdj ci nie dała.
 
Chyba zaraz wyjde z siebie i stane obok! Zawolali mnie do zabiegowki. Jakis niezadowolony stary lekarz mowi na fotel bierzemy posiew! A ja mowie ale jak to przrciez ordynator i moj lekarz kazal mi 7 dni od antybiotyku odczekac a to dopiero 4 dzien dzis mija na co on ze nie wazne powinno wyjsc dobrze a ja mowie"powinno?? To super" a on do mnie a co pani sie chyba boi pobrania tego posiewu na co tylko parsknelam smiechem i mowie ze slowo powinno mnie kompletnie nie przekonuje... z reszta z lekarzami co innego ustalalam a pana nie znam i mi pan miesza w glowie. Oburzyl sie oczywiscie. I do mnie na fotel! To jade dalej aha biore luteine dopochwowo a z tego co wiem minimum 5 dni od wszelkich lekow dopochwowych tez trzeba odczekac. Ten sie wkurzyl i mowi a kiedy pani ostatnio brala ja mu mowie wczoraj po 22 giej. Ale juz przeszlam na podjezykowa... steknal se tylko i powiedzial to 3 dni trzeba odczekac prosze wyjsc. ***** mam dosc tego *******onego szpitala!!!:-X:-\:-\:-\ aaggrr a usg jak nie bylo tak dalej nie ma MASAKRA!!!!


Malutkans
Prosze cie! Ja bym zjadla kazde ciachooooo;-)
 
Miss ja to cię podziwiam ze ty z nimi dyskutujesz i walczysz o swoje. Ja taka nie jestem a szkoda niestety czasami.

Kasia co ty nic, nawet smaku nie poczułam :D
 
reklama
Do góry