reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
MalaZosia a te turystyczne mala takie same wymiary jak drewniane? Ja dzis trafilam na takie i bardzo mi sie podoba i mysle ze sie na nie zdecyduje w odpowiednim czasie Pino 2w1 Łóżeczko-Tapczanik Białe 60/120 +Barierki (4725476123) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Koronka super wiadomosci gratuluje z calego serca.

Tak najcześciej 120/60 czyli takie same jak szczebelkowe. Tylko doradzają by kupić osobno materac, bo te materace w turystycznych na dłuższą metę średnio wygodne są.
 
MamaAnia wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, spełnienia marzeń i pociechy z męża i dzieci.

Kasia witam

Shea ja też mam taki dziwny kolor śluzu jakby z krwią. Pytałam mojej gin ale ona mówi żeby się nie przejmować. Ja biorę duphaston i piję 1-2 razy dziennie herbatkę z nagietka. Jak piję min 1 dziennie to nie mam śluzu, ale jak zrobię kilka dni przerwy to pojawia się znowu. Nagietek ma właściwości antyporonne i jest zalecany do picia w ciąży zwłaszcza w pierwszych miesiącach.

Smile ja właśnie chce takie łóżeczko wydaje mi się bardzo praktyczne, bo można dłużej korzystać, ja dodatkowo patrzę żeby takie łóżeczko miało szufladę na pościel.

Koronkaa gratuluję serduszka
 
MałaZosia no to pewnie jak malo miejsca macie to takie łózeczko super rozwiazaniem jest

Justyna ja tez chcialam z szufladą na pościel ale od sa duzo droższe a az tak to mi na tym nie zalezy.

mamaAnia jak masz dostac to tylko sie cieszyc, u nas na dole Igor byl w wózku na początku a u gory mial normalnie łozeczko.
Teraz tez tak bedzie.
 
Zawsze mi się marzyła kołyska dla dziecka, ale myślę, że chyba kupię normalne łóżeczko 2w1 i bujaczek, ale to jeszcze mam czas na ostateczną decyzję. Mi się podoba to: Łóżeczko tapczanik 2w1 Łukasz z szufladą, 3 kolory (4705858534) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Miałam kołyskę zanim kupiliśmy łóżeczko turystyczne i powiem szczerze, że szkoda kasy. Posłużyła nam 2 miesiące, bo zaczynała być za ciasna i było ryzyko wypadnięcia - młody szybko się zaczął przekręcać na brzuch i był bardzo ruchliwy. Tym razem zrezygnuję z tego. Moja siostra ma kołyskę ale nie będę jej brała raczej.

Te łóżeczka co pokazujecie fajne są i na długo wystarczą. Ale ja jestem przy turystycznym. Koleżanki córeczka do 4 roku życia w takim spała a potem kupili jej normalny tapczanik. Młody pewnie mógłby też pospać o wiele dłużej w swoim ale akurat się rozwiodłam i spał ze mną, więc to łózko tylko niepotrzebnie zajmowało miejsce :)
 
hej i ja się witam w dzień zaduszny ...

MamaAnia wszystkiego najlepszego :tak:

u Nas dziś dziwnie w kościele byliśmy na 11 byłam w ubikacji miałam jakiś czerwony śluz ni to skrzepy i nie wiem co to było
potem kolo 12 juz tego nie było ... więc pojechaliśmy na zakupy galeria łódzka 3 ha mega wielki i niezdrowy obiad z schabowego i klusek śląskich ale była też surówka :)) potem makro ok godz i wróciliśmy do domu koło 5 ...
chwilkę przerwy mam i zaraz za makietę młodego się bierzemy bo do przedszkola musi przynieść :)

dziś jończyłam mojemu ,że mam wielki brzuch i czyczki jak u krowy takie wielkie to mi mówił oj ty głupia przecież źeś w ciąży :-D
uwielbiam go :)

a co do łóżeczka to ja jeszcze czekam na koniec 3 miesiąca nie wiem sama nawet czemu ....
 
JustynaT nie wiedziałam o nagietku, chyba wypróbować muszę, przed chwilą jasna krew ze mnie siknela... W pierwszej ciazy nie miałam takich problemów.

Moja córka tak kocha swoje zwykle drewniane lozeczko ze nadal w nim spi, a ma już prawie 3 lata, ma w nim wyjęte szczebelki, więc wejście jest. Turystyczne lozeczko mieliśmy w kuchni, bardziej służyło jako kojec do zabawy tak do 10 mies, na wyjazdy też sie przydało.
 
reklama
Ja dziś ledwo żywa 3 cmentarze.... taki spacer ze hej. ...
Do tego schabowy i surówka z kapusty ciągle mi się chce kapusty kiszonej masakra jakaś..... mało dziś u rodziców do beczki nie weszłam hehehehe ojciec chodzi i się cieszy ze jajcok bedzie heh. Wczoraj mój mynsz opijal z teściem dziecko ja się objadlam sałatki jarzynowej i opilam sprajta..... w nocy 4 razy siku i kupę matka wstaje i pyta się dziecko co ty tak przy otwartych drzwiach ? Mamooo kuuuupa :-D ale się smieli ze mnie pół dnia. Ja się jakoś wyjątkowo dobrze czuje. Tylko mam lenia hehehehe
 
Do góry