reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Marzycielka a jaką kupiłam hustawke ? Ja mam taką BRIGHT STARTS HUŚTAWKA SŁONIK (5002462406) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. kupiłam używana za 90 zł i sobie chwalę . Nowa droga ale za używana zapłacisz połowę ceny :)


I jak włożysz dziecko do niej to nie przeważa go swoim ciężarem w kierunku nóg?
Ja mam tą ale już ją złożyliśmy i oddajemy 3 w 1 BUJACZEK LEŻACZEK HUŚTAWKA certyfikat CE (5581339715) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Zobaczcie jaki piękny cytat znalazłam z wiersza Marion Stroud:

" Miłością jest... przemierzanie pokoju w nocy, aby kołysanką i ciepłymi
słowami utulić ciebie płaczącego wtedy, kiedy całe moje ja woła o sen.."
 
reklama
Marzycielka jaki prawdziwy ten cytat ;)
Co do hustawki to dobrze ze oddalas ja,zeby Maluch sobie krzywdy nie zrobil...a co do spirytusu na twarz to szczerze powiedziawszy bylabym bardzo ostrozna - moze bardzo podraznic skore i oczy ;(

Asiorek dzieki,sprobuje w takim razie podzialac ;)

Dzis bylam u lekarza (nawet nie wiem jakiej specjalizacji) i dostalam skierowanie na usg bioder.Ale co za lekarz!!!Maly oczywiscie zywo zainteresowany co tez ten czlowiek bedzie z nim robil wiec dal soba robic doslownie wszystko,a lekarz nam pokazywal rozne cwiczenia nog,rak i obroty,jak nosic itd ( swoja droga szkoda ze nie pokazuja tego w szpitalu a nie po 2 miesiacach zycia dziecka i to jeszcze w ciagu 5 min wizyty ;/).A na koniec pyta:
- ile wazyl po urodzeniu?
- 3150
- a teraz?
- 2 tyg temu 4950 ale teraz moze troszke ponad 5
- to sporo przybral.Jest na piersi?
- tak
- to prosze wprowadzic karmienie co 3 godz i zliwkidowac karmienie nocne

Zagryzlam zeby,nic nie powiedzialam tylko jeszcze dziekuje i do widzenia na koniec i za gabinetem siarczyscie sobie przeklelam.A sam sobie zlikwiduj idioto i jeb...nij sie 100kilowyn mlotkiem w leb!upal jak diabli a ja dziecku bede odmawiac piersi!!i jedno nocne jedzenie likwidowac!on ma 2 miesiace niecale a nie 5 lat!!och masakra jak mnie wnerwil!kretyn...;/
 
No debil jakis ;/ nie dosc ze facet to jeszcze starej daty bo ok 60!i bladego pojecia o karmieniu nie ma!jak przyjdzie do niego dziewczyna w kryzysie laktacyjnym to gotowa idioty posluchac i zaglodzic albo odwodnic dziecko ;/
Oooo Asiorek!to kawal kobity ;) to chyba by Ci ja kazal glodzic!!moj tez malutki,wszyscy mowia ze strasznie drobny...;)
 
Asiorek karmie wlasnie Malego na noc i przypomnialo mi sie zes pol litra udoila ostatnio!!masakra,gdzie to sie miesci!!ja mam wrazenie ze gdybym sciagnela to max ze 100ml ;p

Jeszcze mam pytanie - trzymasz mleko w pojemniczkach jakichs czy torebkach?w zwyklym sklepie dzieciecym gdzie sa akcesoria butelkowe to kupie takie torebki/pojemniki?
 
no mam pojemniki z canpola u mnie w sklepie dla maluchow kupilam 16 zeta 4 szt.. w torebkach to najlepiej w zamrazalniku.. kupisz napewno w takim sklepie.. 100 ml to odciagam z jednego przez dzien choc czasem mniej czasem wiecej.,ja,posiadam wielka mleczarnie wiec martwie sie jak te moje cyce beda pozniej wygladac.. ale chyba nie bede pobudzac na wieksze ilosci mysle ze przy tej 100 z jednego zostane a jak zacznie malej brakowac to doloze mieszanke no kurcze z,takimi cycami to chyba na plecach bym musiala je nosic.. ale zauwazylam ze jak tylko troszke mniej zjem albo wieczorem mniej odciagne to,przez dzien ilosci mleka mam mniejsze ... wiec poki co moj spadek kg musze odlozyc bo nawet biegac nie umiem z takimi dojami ani mniej jesc..
 
Hahaha ja nie mam problemu,bo nienawidze biegac i wcale mnie nie ciagnie ;) a cwiczyc poki co nie mam jak chyba ze ze Ssakiem jako obciazenie ;)
Uf jak dobrze wiedziec ze nie tylko ja mam taki apetyt.Non stop cos jem,caaaaly czas zuje jak nie kanapki to obiad albo owoce albo inne przekaski.No dramat...
 
reklama
ąaaaaaaaaaa moj laktator stracil ssanie .. masakra cyce mi pekna bez laktatora. czytalam ze trzeba jakos to przelac normalnie nie mam pojecia jak i boje sie ze calkiem go zepsuje.. a podobno medele sa niezawodne... :/
 
Do góry