reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

cześć dziewczyny, ja to się boję tych spraw związanych z siusiakiem :) mam nadzieje, że pediatra powie co i jak tam odciągać.
Cipki chyba łatwiej ogarnąć :)
Ja dziś byłam na wizycie, młody waży już 520 gram i rozwija się prawidłowo :)
Boję się wchodzić na wagę bo wydaje mi się ze tyję na potegę, mimo iż nie jem za dużo ( chyba).
miłego wieczoru
 
reklama
z tym siusiakiem to nie wiadomo jak bo jedni mówią żeby ściągać i patrzą na ciebie jak na wariatkę ze tego nie robisz albo robisz zbyt delikatnie a drudzy wręcz zabraniają dotykać siusiaka... człowiek sam nie wie co dobrze zrobi.. to tak jak z bioderkami byłam u 2 ortopedów ten prywatny kazał zostawić bioderka w spokoju - by tylko jak najwięcej machał luźno nogami a drugi wręcz kazał naciskać na pupę gdy dziecko leży na brzuszku jak żabka i Frejkę nosić.. posłuchałam tego pierwszego i Teo ma bioderka ok..
 
Smile trzaskaj trzecie :D ja nie mam warunków mieszkaniowych na trójkę, więc produkcję zamkne:p
Sempre zdecydowanie łatwiej z cipkami:D
Gratuluje udanej wizyty:D

Miss masz jakiś wzór na te literki?
 
Hej Laseczki
Assiorek ja z synkiem też wybieramy síę do chirurga dziecięcego że skierowaniem w sprawie stulejki.Wizyta jest 3 lutego we wtorek zobaczymy co powie.Znajomy lekarz chirurg powiedział w grudniu że to zbędne używać maści sterydowej że świetnie działa moczenie siusiaka w wodzie z szarym mydłem rozpuszczonym .i co nie pomogło .Ale nie mam żalu bo warto sprawdzić metodę naturalną niž sterydem,może u kogoś z mniejszą dolegliwościąży by pomogło ale u synka nie bo nawet od czubeczka nie schodzi :|
 
Hej Laseczki
Assiorek ja z synkiem też wybieramy síę do chirurga dziecięcego że skierowaniem w sprawie stulejki.Wizyta jest 3 lutego we wtorek zobaczymy co powie.Znajomy lekarz chirurg powiedział w grudniu że to zbędne używać maści sterydowej że świetnie działa moczenie siusiaka w wodzie z szarym mydłem rozpuszczonym .i co nie pomogło .Ale nie mam żalu bo warto sprawdzić metodę naturalną niž sterydem,może u kogoś z mniejszą dolegliwościąży by pomogło ale u synka nie bo nawet od czubeczka nie schodzi :|

u nas też od początku skórka nie schodziła w ogóle;/ dobrze,że normalnie chociaż mógł siusiać..po 2 miesiącach smarowania maścią skórka schodzi bez problemu do momentu aż widać całą główkę ale to jeszcze nie to..teraz robimy przerwę 2 tygodnie i znów będę smarowała aż do kontroli na początek marca. Jest to bardzo niewdzięczny temat i są naprawdę różne opinie na ten temat ale ufam chirurgowi i mam nadzieję, że w końcu ten temat ogarniemy.
 
Hej,

Z niczym nie mogę nadążyć:(

Malgos chciałam zapytać co pomogło Ci jak tem brzuch tak bolał. Ja już trzeci dzień, chodzę okrutnie Wymeczona,bo nawet w nocy czuje i słyszę jak jezdzi mi w jelitach.

Asiorrek my bilans dwulatka mamy w maju. Antos siusiaka wogóle nie pozwala sobie dotknąć. Aż mam strach.

My też myśleliśmy o trójce,ale po tej ciąży stwierdzam, że trzecie będzie jak wpadniemy:D 2 planowane to z 3 poszalejemy:D
 
reklama
Hej dziewczynki :) meloduje sie juz po badanie usg :) wszystko sprawdzone I bedzie dziewczynkaaaaaa :))) Tak jak planowalismy mala Maja bedzie. Termin na 13.06.2015:) jedynie musze wrocic jeszcze raz na badanie usg w 34 tygodniu czy lozysko unioslo sie do gory bo na ta chwile jest Nisko ulozone, ale powiedziala ze moze jeszcze uniesc sie do gory.

Miala ktoras z was taka Samo z tym lozyskiem? Bo na internecie czytalam ze musze sie oszczedzac teraz, nic nie dzwigac I jak najwiecej wypoczywac.
 
Do góry