reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Koronka jak lezalam wszpitalu z mlodszym to na wywolywanie czekala dziewczyna mieszkajaca w irlandii. Jej maz irlandczyk a ona polka. Chlopina kursowala miedzy krajami a malemu sie wylazic nie chcialo. Dziewczyna jednak stwierdzila, ze tu ma rodzine, ktora jej przez pierwsze tyg pomoze a pozniej wraca do irl. Ty planujesz powrot do uk jeszcze czy juz na stale w pl?
Sosnowiczka to pewnie Alanek wrocil zadowolony z balu? Uwoelbiam jak takie male baczki tancza w parach :)
Mamuska ty juz o trzecim myslisz?? :D
Malgos chcialabys na pozniejsze lata pchac sie w pieluchy?? Ja szczerze mowiac nie :D kocham moje dzieci ale juz sie smieje, ze dobijemy z mezem do 50 i zaczynamy prawdziwe zycie :D
 
reklama
kasia oby to była sprawka juniora..
lolcia i tu jest ten problem bo chciałabym i nie;d patrząc na moją mamę..urodziła mnie co prawda po 30tce ale teraz sama mówi, że gdyby mnie nie było to siedziałaby sama jak palec a tak ma oparcie, wnuka i czuje się potrzebna..też chciałabym tak ale z drugiej strony moja siostra ma 42 lata w tym roku a jej najmłodsze dziecko skończy 3.. a dwoje już ma w liceum;dd i mogliby sobie z mężem odpocząć, poszaleć a nie mogą. I tak źle i tak nie dobrze.
 
hej ..
lolcia ja mowie to samo po 50 bede miala z glowy... i niech ida w swiat... czasem zaluje ze szybciej sie nie zdecydowalam.. no ale zawsze bylo cos wazniejszego.. szwagierka ma 38 i syna 16 lat i jest przeszczesliwa ze nie trzeba go wszedzie taszczyc za soba.. ja sie tylko smieje ze teraz to wnuki bedzie taszczyc...:)

miedzy mna a siostra mam rowno 3l i3 dni roznicy w dziecinstwie wszystko robilysmy razem a teraz mieszkamy 120km od siebie i nie ma rewelacji.. czasem do niej przedzwonie ale ona tylko nawija o swojej pracy..owszem. ciesze sie ze jest ale jestesmy troche inne od siebie.... moj J ma brata 2 lata mlodszego w dziecinstwie reke za siebie dali odrabac pozniej nie bylo im po drodze teraz jak juz sa starsi to pogadaja neutralnie.. ma tez siostry starsze o 8 i 10 lat.. z nimi kontakt tylko tel od okazji bo obie za granica. ale u niego w domu nigdy nie bylo rownosci zawsze ktorys byl faworyzowany... bo 2 z nich to sportowcy jeden dosc znaczny.. no a wiecie wtedy reszta dzieci poszla w kat i chyba uraz zostal na lata...
 
MamaAnia tez znam rodzinki gdzie kolejne dziecko bylo wyczekiwane a starsze to juz nastolatki :) swietnie sobie radza i ponoc maja wiecej cierpliwosci niz dla pierwszych dzieci :)
Ja poki co stanowczo mowie nie :D zawsze chcielismy trojke i trafilo sie niespodziewanie :D
Moze kiedys mi odbije i bede jeszcze chciala dzieci, nie wiem. Narazie calkowicie podporzadkowalismy zycie pod dzieci - swiadomie zrezygnowalam z roboty wiec jak juz za te 3-4 lata sie wyrwe to mam w planach w siebie poinwestowac :)
Smile bo ty przy dwojce bedziesz miec parke :D nie jedni mowili dwoje i dosc a jak sie dwoje jednej plci trafilo to i trzecie planowali :p
 
Lolcia nawet jakbym miała dwóch chłopców to koniec więcej dzieci nie chce. Ta ciąża mnie wykańcza i już się nie mogę doczekać czerwca tak mam dość.
 
Lolcia moim marzeniem jest aby wrocic na stałe do polski ale wszystko zależy od pracy tutaj w Uk teraz, i czy będę miała miała prace bo firma może ogłosić bankructwo chodz liczę ze to sie nie stanie :) bo oczywiście potrzebuje jakis oszczędności aby wrocic z mężem do polski. Mamy i tak wiele w Polsce bo dom ale inwestuje jeszcze w inne rzeczy i kasa potrzebna. A bez kasy tak trochę dziwnie by było zjechać gdy ja w końcówce ciazy a maz by tez musiał szukać. Mam nadzieje ze wszystko sie wyklaruje u bedziemy mogli spełnić nasze marzenia i wrocic do kraju :)

A ja marzyłam miec 3 dzieci
Jedno po drugim, ale teraz w pierwszym nie wiem czy to bedzie miało miejsce. Wszystko zależy gdzie wylądujemy :)

Trzymajcie kciuki bo jutro mam usg i mam nadzieje ze z rana uda nam sie dowiedzieć płeć :) Miłego wieczoru :)
 
U mnie w rodzinie jest jakaś epidemia dzieci na starość. Moja mama urodziła mnie w wieku 36 lat ( mam siostrę starsza o 9 i 16 lat), moja jedna siostra urodziła w wieku 36 (mając dwie młodsze córki odchowane) i kolejna siostra też urodziła w wieku 36 lat mając już jednego synka. Mam nadzieję, że mnie nie czeka 3 w tym wieku choc mama i siostry sobie chwalą dziecko na starość. Mnie w dużej różnicy wieku przeszkadza to że etap rozwoju dziecka jest całkowicie inny, jedno chodzi na randki a drugie bawi się lalkami. Ale zależy kto co woli
 
ciasteczko calkiem sie z toba zgadzam co do roznicy w rozwoju..
koronka trzymam kciukasy za usg i za marzenia... kurcze ja tez zawsze chcialam wyjechac ale moj to straszny patriota...

masakra moj synus wymalowal sie moja szminka!!!!!!! i juz nic z niej nie zostalo i to jeszcze ta z maxfactor... :/ dzis bylam z nim na bilansie 2 latka.. wszystko ponad norme 97 centyl... mamy za to skierowanie do chirurga z siusiakiem bo mu do konca nie schodzi...
 
reklama
assiorek czyli masz ten problem z synkiem co ja z moim..pewnie chirurg zaleci maść na sterydzie.

koronka w takim razie jutro kciuki.

smile Ty jeszcze młodziutka więc kto wie..a nóż się trzecie trafi;)
 
Do góry