reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Hej
Oj 3 dni to ja bym chciala polezec po porodzie. Ale nastawiam sie jednak na 7-10 po cc.... ostatnio 10 bylam mlody mial zoltaczke. I chyba bym umarla jakby mnie maz nie mogl odwiedzic. Ale wolalabym sale 1--2 osobowa.
 
reklama
Padam dzis z nóg. Cały czas na wysokich obrotach, obiad, sprzątanie , pranie i do tego jeszcze poszłam na pilates . Są takie dni ze nie wiem skad bierze sie u mnie ta energia. Może dlatego ze dzis dostałam wyniki NIFTY - wszystko oK !!!!!! Do tego płeć potwierdzona !!! Bedzie chłopak nasz wymarzony Harold :) jestem taka Happy ze musiałam sie z Wami tym podzielić !!!!!
 
Hej

Mój synek miał dzis bal w przedszkolu, gdzies w sali balowej byli, wyjazdowo. Powiedział tylko ze jechał autobusem i siedział z Kalinką:) I jeszcze ze tanczył z Kinią i panią Moniką:) Tyle sie dowiedziałam :-)

Jesli chodzi o szpital w którym rodziłam Alana i teraz bede rodzić, to porodówki są jednoosobowe, choć to mnie przy CC nie bedzie i tak dotyczyć, a sale na poloznictwie są 1 i 2 osobowe z łazienkami. Przy Alanku dostałam jednoosobową salę gdzie miałam wlasnie łazienkę, wszystko dla dziecka, typu wanienka, przewijak, no wszystko. Ogólnie bardzo sobie chwalę, zadowolona byłam. Tym bardziej ze niamal pod domem, bo spacerem 10 minut bym miała:)

Jak Alan był mały to tez slyszałam opinie ze od oliwki sie odchodzi bo zatyka pory czy cos. Początkowo stosowałam balsam z nivea po kąpieli i teraz tez bede. A oliwkę od czasu do czasu tez uzywaliśmy, bo lubię. Tylko faktycznie z Bambino plamy na jasnych ubraniach zostawia niekiedy... Moze sporóbuję tej z hippa teraz:)

Ja laktatoru z canpola tez nie polecam po doswiadczeniach siostry, która teraz kupiła. Wogóle nic jej nie sciągał. Pozniej kupila medele mini electric i od razu poszlo. Tez kupię medelę.
Siostra w aptece kupiła medelę, bo na szybko był potrzebny, zapłaciła 319zl, na allegro nieco ponad 200zl kosztuje. Różnice duze są.
Widze ze wiekszosc mamusiek które miały juz laktator reczny bedzie teraz kupowac elektryczny ;-)

Małgoś ja tez podziwiam i szanuje mamy które decydują sie na dziecko szybciutko jedno po drugim. Gdyby nie wpadka pewno nigdy bym sie nie zdecydowala tak młody dal nam w kość. W sumie to ciesze sie ze tak sie stało, bo w innym wypadku byłby jedynakiem:) Różnicy miedzy nimi bedzie 3,5 roku wiec chyba jeszcze niezle. Miedzy mną a siostrą jest 6 lat i mimo ze teraz to sie nawet zrównało to w dziecinstwie przepaść.
 
Marcysia wielkie gratulacje synusia :))
A co do lotów to sie wogole nie przejmuj, ludzie mysla tak, może dlatego ze w Pl bardzo czesto daje sie zwolnienie na ciaze. Tutaj w Uk nie ma takiej opcji, dzięki Bogu czuje sie dobrze i ja planuje powrot do Polski na porod w 32 tygodniu ciazy :) i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :) tak jak dziewczyny pisały wsluchaj sie w swoje ciało :) xx
 
Malgos, Sosnowiczanka noo ja domyslam sie, ze na poczatku bedzie ciezko, bi jednak noworodek i 1,5 roczne dziecko to dwa maluchy... Ale wierze ze dan rade i ze to dobra decyzja. Najwyzej z trzecim poczekam hehe

Asiorek o Chryste... Tesc przy porodzie... Nie wiem czy podzieiac czy wspolczuc;D
 
Michał wrócił od kolegi o 18,30, zjadł naleśnika i poszedł spać... narzekał na ból głowy... no ale jak ma go głowa nie bolec kiedy kolega przyzwyczajony do oglądania non stop tv i choć Michał chciał się bawić to tamten wolał tv... ehhh...

Co do oliwki - kupiłam hippa ale użyłam raz, może dwa... bo używaliśmy oilatum - skóra była nawilżona i to nam wystarczało

Marcysia - gratuluję chłopca :)
 
Witam, ja oliwki w ogóle nie używałam, małego kąpałam w emolium i nie miałam żadnych problemów skórnych, polecam to to samo co oilatum tylko znacznie tańsze.

Co do szpitali ja rodziłam w Bytomiu i nie polecam bo synka wypisali z gronkowcem i jakoś tak niesmak pozostał. Teraz zastanawiam się nad rodzeniem w Rudzie Śląskiej bo mam blisko, ale ostatnio słyszałam same złe opinie.

Więc mam pytanie do mam ze śląska czy słyszałyście może coś na temat Śląskiego Instytutu Matki i Noworodka w Chorzowie, zaczęłam brać pod uwagę ten szpital. Muszę wybrać się tam na dni otwarte i zobaczyć jakie są tam warunki.
 
Padam dzis z nóg. Cały czas na wysokich obrotach, obiad, sprzątanie , pranie i do tego jeszcze poszłam na pilates . Są takie dni ze nie wiem skad bierze sie u mnie ta energia. Może dlatego ze dzis dostałam wyniki NIFTY - wszystko oK !!!!!! Do tego płeć potwierdzona !!! Bedzie chłopak nasz wymarzony Harold :) jestem taka Happy ze musiałam sie z Wami tym podzielić !!!!!

gratuluję:))

cześć dziewczyny. Ja znów w łóżku bo w nocy tak mnie kuło w małej, że aż się obudziłam..mam tylko nadzieję, że to synek uciskał główką a nie skraca się szyjka. Wiecznie coś..dziś wizyta to dowiem się w jakim stanie jest moja szyjka.

co do teścia przy porodzie..nie skomentuje:szok:

Sosnowiczanka ja mam ręczny laktator i nie wiem jak ściąga elektryczny ale zostanę przy moim bo raz szkoda mi kasy na nowy a dwa byłam zadowolona. Mój Dawid też niedługo będzie jechał autobusem na jakieś przedstawienie do innej miejscowości i już nie może się doczekać bo jeszcze takim pojazdem nie jechał. Z kosmetyków też używałam Nivea i jak dla mnie jest super i przy tej firmie zostanę.

mamuska na pewno będzie ciężko ale później będziesz bardzo szczęśliwa, że tak wyszło:) hehe z trzecim poczekasz i machniecie sobie na późniejsze lata.. Mój maż tak chce ale ja nie dam rady psychicznie bo ta ciąża mnie wykańcza..gdybym miała pewność, że wszystko byłoby ok to może i skoczyłabym na głęboką wodę.
 
reklama
Marcysia gratuluję, teraz możesz szaleć po sklepach;)

Inzagata dwie córki od znajomych mamy tam rodziły o obie średnio zadowolone. Wpadaj na bogucice tam gdzie Archea i ja będziemy rodzić :D:D:D poczytaj sobie o bonifratrach;)

Malgos mnie też tak kluje i ostatnio pyt gina to on że to dzidzi sprawka bo z szyjka ok pewnie u Ciebie też synus broi;)
 
Do góry