reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
Dzięki dziewczyny, synek w 6t5d miał 7 mm, Martucha a może gin zmierzył ciałko żółte, a nie zarodek. Malutka trzymamy kciuki, fakt czekanie to nie jest przyjemne zajęcie:-D
 
Malutkans
&&&& za super udana wizyte :-)

Martucha
Wiesz jak to jest jak sie nie zapytasz to nie powie. Niestety rzadko przynajmniej sie to zdarza bo dla nich to oczywiasta oczywistosc. To Twoja pierwsza ciaza? Jak masz foto udg to np na moim jest pokazane przerywanymi kreskami co mierzyla i wiem ze pecherzyk caly z reszta ja wiedzialam ze jeszcze dzidzi moglo nie byc. Nie martw sie naprawde :-)

Ja mam za to pietra mega..... oo 17 wizyta... juz mi serce wali tudu tudu tudu... boje sie ze serducha nie bedzie :-(
 
Ostatnia edycja:
Martucha :*

Wiecie co, chyba mam dwa żołądki :) I wcale nie chodzi o podwójne jedzenie. Chodzi o to,że niby jesc się chce, a jak już chcę zjeść, to mi się odechciewa...Jakoś to do mnie nie podobne, bo ja jeść to lubię :tak:. No i zaczyna mnie mdlić :happy:. W sumie, to się cieszę, bo wiem,że do przodu :-D, że wsjo ok :-)
 
reklama
Do góry