reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
Co do przygotowan to nasz czeka przeprowadzka- mam nadzieje ze zdazymy do czerwca:) uwazajcie dziewczynki bo teraz slisko a upadki niewskazane.
My sie zbieramy i trzeba po corcie jechac.
Kasia nasz pies to nawet na dwor nie chce wychodzic, tal sie boi.. chociaz mam wrazenie ze i tak jest lepiej niz rok temu. Dajemy mu cos na uspokojenie od trzech dni ale to nie wiele daje..
 
Kasia haha u mnie właśnie się tak zaczęło ze dział mięsny omijalam szerokim łukiem:)
Jak będzie chłopak to zdziwię się bardzo :D

Kornel? Ale fajnie:)

Minka o to fajnie że wózek będziesz miała. Ja się rozgladalam za używanym ale ludzie taka cenę dają ze wolę trochę dołożyć i mieć nowy.
 
U nas wózek dziadkiem fundują zawsze, jakas taka tradycja he he:D:D

Widzisz Smile coś w tym jest ha ha Minka ty jesteś ewenement na ciazowa bezobiawowa skalę swiatowa no chyba że już poprostu nie pamiętasz he he :*
 
Kasia nie no, aż tak dawno to nie było;-) Zawsze miałam co najwyżej lekkie mdłości kilka razy dosłownie, ale za to wstętdo różnych potraw miałam. Za to inne objawy i owszem, ale nieuciążliwe. Generalnie bardzo lubię być w ciąży:-)
 
W takiej jak teraz jestem też mi się podoba, pytanie kiedy będzie mi już brzuchol przeszkadzał, przypuszczam że 8,9 miesiąc będą ciężkie.

Ja serio z mają przechodzilam katorge od samego początku:(
 
Ja już zapowiedziałam że z 3 dzieci nici, w tej ciąży czuje się tragicznie. Brzucha mnie mam wcale i chyba mnie to wszystko gniecie. Wieczorami robi mi się bańka tam gdzie żołądek. Zgaga mnie pali. Wszystko na co mam ochotę, ziem kes i wszystko mi się podnosi.
Kończę narzekac.
 
A mi się właśnie nie podoba w tej ciąży. W poprzedniej to ja miałam luksus a tego nie docenialam.

Mama ja też mam właśnie taką teorię ze nie mogę jeść bo dziecko mnie gdniecie. Brzucha dużego nie mam a dzidzia gdzieś się mieścić musi.
 
Miesiąc temu miałam brzuch większy, a to przez całodzienne wzdecia. Mąż stwierdził, że w pierwszej ciąży 12 tyg miałam taki jak teraz.
 
reklama
Witam sie w Nowym Roku!
Wracamy wlasnie do domu i zagladam. Wczoraj siedzielismy do 4, wiec przed 5 poszlam spac, bo akurat Mlody soe prEbudzil, wykapalam sie... A dzis padam;p
Sosnowiczanka ne, termin mialamna23.12 wiec liczylam ze ur jeszcze przed swietami.
Noo ja swojemy roczniakowi tez nie jestem w stanie wytlumaczyc, zeby soe na nie ,,rzucal" na brzuch;) ucze go glaskac, ale wtedy lapie mnie za pepek i sie cieszy;)
Ciasteczko noo sto lat dla taty;)
Myszkajoasia zdrowka!!!
Smile no niestety zdarzaja sie tKie sytuacje, ale jak nic sie nie dzieje to bedzoe ok!
Mamamm u nas tez zarcia zostalo mnostwo...
Ja w puerwsEj w 19 tc mialam mniejsY niz teraz;)
MalaZosia oj to prawda! ;)

A co do wyprawki to sporo mam po synku. Jak bedzie chlopak to i ciuszki beda, a jak dzieuszka to szal zakupow;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry