reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
hej.. u mnie też dość ciepło na dworze i nijak atmosfera świąteczna ma się do tej plusowej temp. Piszecie o nawilżaczu..kupiłam jak urodził się Dawidek i bardzo nam się przydał, muszę go wyciągnąć i znów będę używała bo też zauważyłam, że śluzówka mi się wysusza;/

malutkans ja udzielam się na fb na grupie "przyszłe mamy 2015" i tam nie ma czegoś takiego, żeby jedna na drugą nagadywała czy o coś posądzała..wymieniamy się poglądami i radami i jest ok. Zdecydowanie wolę jednak bb bo tutaj jestem od 5 lat i czuję się dobrze zarówno na grupie "wrześniówki 2010" jak i tutaj;) a patrząc na to wszystko z przymrużeniem oka uwierz, że lepiej na tym wyjdziesz niż wszystko biorąc do siebie.

Kasia współczuję Wam tej jelitówki..ja jeszcze nie miałam, Dawid też nie ale jego szczepiłam na Rotawirusa.

Justyna co do bigosu to ja też wczoraj przesadziłam i spać nie mogłam. Za dużo jednak kapusty..wcinałam najpierw kiszoną, później słodką i na koniec bigos..

mmm pomarańcze..uwielbiam..tak samo jak grapefruity, mandarynki i ogólnie wszystkie cytrusowe;) aaa i pomelo:))
 
Hej
.
Mój synuś jakiś kryzys przedszkolny dzis przechodził... :-( Rozebrał sie w przedszkolu jak zwykle, ale isc do sali nie chciał za nic w swiecie, Tak sie biedny popłakał ze zal było mi go zostawic. No ale cos zrobic, nie wezme go do domu dlatego ze placze... Zostawiłam go, ale wyrzuty sumienia mam do teraz...
Zaraz ide na jakies zakupy, wstawie obiad potem znowu do pracy. Poproszę tate mojego zeby go ciut wczesniej odebrał i posiedzial zanim mąż wróci z pracy.

Koga 100 lat? Super! ty to masz dobre geny :)))

Ja tez kocham cytrusy, a teraz w grudniu są najlepsze:) Pomarancze, mandarynki i greipfruty zielone!

Maleducada tez lubię ostre jedzenie, tylko teraz w ciąży jakoś tak ze względu na dzidziusia boje sie jesc ostro...
 
Małgos na tej grupie co wspominasz byłam do wczoraj usunęłam się :) będę tylko na BB :) wiesz co normalnie by mnie to nie ruszyło ale te hormony...
Swoją drogą u lekarza znów waga kłamie ;) bo jak to może być ze ja tyle jem a nic nie tyje? ;)
 
Maleducada to przybijam piateczke tez niedosalam albo za duzo pieprzu :D z ziolami to samo i ostrego tez sie nie tykam a tez bardzo lubie :) tylko grejfrutow nie jadam ale i nie jadlam wczesniej :)
Malgos mnie pomelo pochlonelo na jakies 2-3 tyg a teraz patrzec nie moge :D
Ide na herbatke ktoras chwtna?? :)
 
aaaaaaaaaa wchodzę a tu herbata ....
właśnie sobie zrobiłam i idę wylać, na samą myśl, że miałabym ją spróbować jest mi bleeeeeeeeee
kiedy to się skończy ja się pytam???? bo normalnie kocham herbatę:wściekła/y:

Minka - to wiedze, ze masz podobny sajgon w pracy jak ja, ech, na szczęście w te góry jedziemy, nie będzie mnie i już, trudno, wyjazdu nie cofnę, muszą sobie poradzić, ale jak byśmy tego nie wykupili to też bym pewnie między światami a sylwkiem chodziła, brrr niecierpię tego
 
Współczuję tych wstretow na niektóre rzeczy mnie jakoś nic nie odrzuca, a co do herbaty to uwielbiam, kupuje w herbaciarni ulubionej pinacolada i owocowy raj mniam :D

Sosnowiczanka biedny synus ale pewno teraz już szaleje z kolegami:)

Co do wagi to ja mam już 3,5 na plusie:eek: a gdzie tam koniec
 
reklama
kasia .... no pisz mi tak dalej okrutna ...;-)
nawet słowo herbata wydaje mi się co najmniej obrzydliwe

normalnie też uwielbiam herbatę, w te wakacje spędziliśmy na polach herbacianych i w fabrykach herbaty kilka ładnych dni, i jeszcze pół plecaka przywieźliśmy do kraju, a tu takie coś .....:confused2:

dla miłośników herbaty - tak sobie rośnie w naturze :)
 

Załączniki

  • DSC06245.jpg
    DSC06245.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 35
Do góry