reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Dzięki kochana. Może zasugeruję taka opcje ginkowi przy skierowaniu na badania genetyczne. Tylko Ty masz i tak jakieś tam podstawy do badania a ja jestem zdrowa jak koń pod względem ginekologicznym. Mam nadzieję, że coś doktorek wymyśli bym nie musiała płacić ani złotówki. Bo badania takie chętnie sobie zrobię. Bo dają chyba 97% pewności. No i można podobno już płeć zobaczyć jak się odpowiednio ułoży.

Dzieciaki potrafią nieźle wymęczyć. Ja dzis mam luzik, bo młody u ojca aż do poniedziałku. Niech się chłopaki nacieszą sobą a ja odpocznę trochę w ciszy :)

U mnie wszyscy nastawiają się na chłopca. I ja też. Ale grunt, żeby zdrowe było.
 
reklama
Martucha nie nie plakac nie bede bez przesady haha:-)

MałaZosia ja troszke licze ze na genetycznym uda sie zobaczyc kto tam w brzuchu siedzi bo sie nie moge doczekac juz:-D
 
Ja tez jestem ciekawa, intuicja mówi ze dziewczynka, ale zobaczymy. W sumie fajnie chyba mieć córcię, zawsze dziewczynka jest blizej mamy, chłopak jak dorośnie to zabierze d..ę i pojdzie pewno. Mojemu mężowi to sama musze mówić zeby zadzwonił czasem do mamy zapytac co słychać.

A tak w temacie, to patrzałyście na chiński kalendarz??? Mnie wyszło że bede mieć dziewczynkę. W poprzedniej ciąży wyszło ze chlopiec i się sprawdziło:)
 
Mnie wychodzi ze jesli do zaplodnienia doszło we wrzesniu to dziewczynka, i wydaje mi sie ze to było początek wrzesnia wlasnie, ale jesli to jeszcze o sierpien zahaczyliśmy, bo i tak moglo być to chlopiec. I bedz tu babo mądra:-)
 
U mnie chłopak jak byk :) Ale nie ma co wierzyć. Przecież w każdym miesiącu można mieć i chłopca i dziewczynkę. Kwestia by trafic odpowiednio w owulację. Chłopiec - sam szczyt owulacji, dziewczynka- dwa dni przed.

Chłopaka bym chciała bo już jednego wychowuję i wiem co i jak. Poza tym P marzy o synu. A młody o bracie. Oczywiście nie będzie zawodu jakby była dziewczynka. Ale nazywamy go Junior. Bo ma mieć imię po P. I będę miała: Paweł, Piotruś, Paweł Junior i ja Małgosia :p

A do zapłodnienia doszło w pierwszej połowie października. Gdzieś w okolicach 5-10. Tak sądzę.
 
reklama
Do góry