reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
Paulina gratki :) napewno najadlas sie stracha na szczescie wszystko dobrze ::)
MalaZosia zaciskam &&&&
MamaAnia mnie ostatnimy czasy kilka razy ruszylo po ostrym. My z mezem ostre lubimy ale po ostatnich akcjach w toalecie postanowilam narazie zastopowac :D moze sprobuj??
Alkmena powiedz cos wiecej o tym tetnie :)
Wysprzatalam lazienke, kuchnie i nawet pomyslam podlogi :D chyba jakiegos powera zlapalam :)
 
Ja już po wizycie, strasznie się jej bałam,ogromnie, przez te plamienia..ale maleństwo nasze ma 0,98mm i pięknie bijące serduszko! nie jest już tylko małą kropką, a całkiem sporą plamką!;) dopiero teraz powoli dociera do mnie,że to wszystko dzieje się naprawde;) a od wczoraj męczą mnie wymioty, bleeh
 
Dzięki dziewczyny! Tez się cieszę, ze wszystko ok :)
MalaZosia wszystko będzie ok! Nie można się stresowac na zapas, bo jak Ty się stresujesz to i maluszek! Oszczędź my tego proszę ! :)
Nie stresujmy się przed każdym USG! Powinnysmy się cieszyć przed każdym następnym, ze zobaczymy dzieciątko! Ja się nie mogę doczekać 4.12! Następne zdjęcia bedą prezentem na mikołajki :)
 
Oj ja bym ponad miesiaca nie wytrzymala bez podgladania dzidzi :-) wlasnie musze sobie gdzies za tydzien moze jakas wizyte zarezerwowac :-) jeszcze tyle wynikow mam do zrobienia bbbrr i tyle kasy pojdzie :-\
 
reklama
Missis nie mow o podgladaniu i cierpliwosci :D ja bylam w 4t5d i teraz czekam na termin na prenatalne :D ale jakos sie nie spinam, nie wiem moze fakt, ze to juz 3??
Truskawka super wiesci :) teraz mozesz sie juz cieszyc na calego :)
Niemusisznic moze akurat seducho bedzie :)
 
Do góry