reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

ingena :) wiem bo sama należę do tych ciekawskich :) i zazdroszczę tobie tej wiedzy :) nie mniej jednak nie uzbieram pieniążków na test bo za trzy tygodnie ide na wesele psiapsiólki a wiadomo że bez prezentu (a teraz są to pieniążki) nie pójdę - więc przemyślałam sobie to wszystko i chyba wydam te 160 na USG prenatalne a nie na test niestety :( po prostu nie dam rady finansowo, we wrześniu spłukałam się na wyprawkę do zerówki :zawstydzona/y:
 
reklama
Cześć dziewczyny mi lekarka zasugerował że chłopiec ale na USG prenatalnym jak dla mnie guzik widać :-)
ale znalazłam stronkę która się sprawdziła i mi i mojej bratowej i kilku znajomym:-)
napiszcie czy u Was się pokrywa termin i płeć jeśli możecie z góry dziękuję
Kalkulator płci dziecka - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl
 
my mamy już wstępną wersję na wszystkie 3 opcje:
chłopiec i dziewczynka: Piotr i Klara
chłopiec i chłopiec: Piotr i Mikołaj
dziewczynka i dziewczynka: Klara i Łucja :-)
 
Mi wychodzi, ze dziewczynka. I prenatalne mam za tydzien w sobote. Ciekawe czy b edzie cos widac. Oszaleje z niecierpliwości!
Najwazniejsze zeby zdrowe był, bo wykańczam siebie i dziecko tym chorowaniem :(
 
marta.frog3 z kalkulatora wynika,że to będzie chłopiec mój D. by się bardzo ucieszył bo chce chłopca. A ja bym chciała dziewczynkę chociaż obojętnie co się urodzi będziemy szczęśliwi. Najważniejsze by było zdrowe :)
 
U nas
synuś : Filip (osobiście mi sie nie podoba ale D. się uparł)
córcia: Olivka

Badzo podoba mi sie imię Kuba ale mam juz dwóch Kubusiów w rodzinie więc chyb a wystarczy, no i Gabrysia mi sie zawsze podobało (takie też mam bierzmowane) no ale cóż, siostra urodziła w maju i nazwała swoją córcię Gabrysia. Znając płeć mozna pomyslec nad innymi imionami a jeżeli nie możecie się zdecydowac zawsze fajnie jest poczytać znaczenie imion :)
 
ingena :) wiem bo sama należę do tych ciekawskich :) i zazdroszczę tobie tej wiedzy :) nie mniej jednak nie uzbieram pieniążków na test bo za trzy tygodnie ide na wesele psiapsiólki a wiadomo że bez prezentu (a teraz są to pieniążki) nie pójdę - więc przemyślałam sobie to wszystko i chyba wydam te 160 na USG prenatalne a nie na test niestety :( po prostu nie dam rady finansowo, we wrześniu spłukałam się na wyprawkę do zerówki :zawstydzona/y:

skłamałabym, że nie ma czego zazdrościc heh ale trochę jest (ale wiadomo wszystko okaże się dopiero na USG). Rozumiem Cię w 100% jeśli chodzi o pieniążli ja ten test z chlopiecczydziewczynka.pl zrobiłam pod wpływem wielkich emocji ;). Ale jeśli chodzi o spłukanie to wiem o czym mówisz, ja mimowolnie kupuję bardzo dużo rzeczy, obiecałam sobie, że nie będę tak robic ale to się po prostu nie da hehe. A Ty i tak świetnie ulokujesz te pieniążki :-):-) . Zazdroszczę Ci wesela przyjaciółki, strasznie bym chciała się na jakieś wybrać ale to już dawno po czasie wesel wśród moich znajomych. Mam nadzieję, że będziesz się bawiła super, a w zasadzie bawili super (razem z maleństwem).
 
reklama
Cześć dziewczyny mi lekarka zasugerował że chłopiec ale na USG prenatalnym jak dla mnie guzik widać :-)
ale znalazłam stronkę która się sprawdziła i mi i mojej bratowej i kilku znajomym:-)
napiszcie czy u Was się pokrywa termin i płeć jeśli możecie z góry dziękuję
Kalkulator płci dziecka - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl
Mi się nie pokrywa a bynajmniej z synkiem - miał być dziewczynką wg tego kalendarza :) więc nie wiem czy teraz wierzyć w to że ponownie "dziewczynka"
skłamałabym, że nie ma czego zazdrościc heh ale trochę jest (ale wiadomo wszystko okaże się dopiero na USG). Rozumiem Cię w 100% jeśli chodzi o pieniążli ja ten test z chlopiecczydziewczynka.pl zrobiłam pod wpływem wielkich emocji ;). Ale jeśli chodzi o spłukanie to wiem o czym mówisz, ja mimowolnie kupuję bardzo dużo rzeczy, obiecałam sobie, że nie będę tak robic ale to się po prostu nie da hehe. A Ty i tak świetnie ulokujesz te pieniążki :-):-) . Zazdroszczę Ci wesela przyjaciółki, strasznie bym chciała się na jakieś wybrać ale to już dawno po czasie wesel wśród moich znajomych. Mam nadzieję, że będziesz się bawiła super, a w zasadzie bawili super (razem z maleństwem).
Dziękuję :*. Niestety obawiam się że nie będę się dobrze bawić :( ostatnio chodzę spać o 20tej, w ciągu dnia chodze wykończona i męczą mnie mdłości :( boję się że na weselu nie będzie lepiej ;(
 
Do góry