reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

reklama
ale super!!! Gratulacje!!!! normalnie aż mnie kusi żeby też kupić................. ach, szkoda że te wszystkie mity o urodzie, dolegliwościach i kształcie bzrucha są nieprawdziwe bo fajnie by było teraz posłuchać jakie masz objawy :)
 
dziękuję wam bardzo!:) teraz oczekiwanie na USG i sprawdzenie wyniku:D, oby się potwierdził:). vilmaq jak Cię tak kusi to wypróbuj, ja nie wytrzymałam i musiałam sprawdzić:), a z mitami to nigdy nic nie wiadomo, możliwe, że się sprawdzą :D
 
Lekarz mi dzis powiedzial, ze to dziewczynka:) Ale zebysmy sie tez nie nastawiali bo to wczesnie i jeszcze sie moze duzo zmienic. Co by nie bylo najwazniejsze, ze zdrowe:)
 
reklama
Do góry