reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

Może nie będzie tak źle:). A nuż się okaże, że impreza przednia. A przecież do 20 też się można pobawić;). Trzymaj się cieplutko!:)
 
reklama
no mi się teoretycznie sprawdziło, bo na teście z moczu wyszła mi dziewczynka i w tym też dziewczynka:) tylko wiadomo, że to jeszcze nie 100% pewności
 
Dziewczęta mam dylemat pomiędzy Fabiankiem a Gracjankiem. Powiedźcie mi które Wam się bardziej podoba bądź które absolutnie nie podoba.
Dla dziewczynki bezapelacyjnie Marcelinka.
 
syneczki nie obraz sie ale gracjan kojarzy mi sie z tym panem..gracjan roztocki (wygoglooj sobie) ..ale to tylko moje zdanie, zawsze bedzie tak że imie sie komus bedzie z czyms kojarzyło. imiona w takim stylu nie sa w moim typie, ale widzę, że wy idziecie takim torem:) i to fajnie, imiona napewno sa dosyć orginalne:) jak to sie mówi o gustach sie nie dyskutuje:)'my mamy narazie Iga, Lena i wiem, że nie każdemu te imiona sie spodobaja, ale tak juz jest:)
 
Dla chłopca podobają mi się imiona : Dominik, Aleksander, Tymoteusz i Mateusz. Natomiast mój M chciałby , aby synek miał imię po nim , czyli Krzysztof:dry: Ja zgodziłam się tylko, żeby dać tak maluszkowi na drugie imię.;-)
Nad imieniem dla dziewczynki w ogóle się nie zastanawiałam bo wszystko mi mówi, że będzie chłopczyk.

Syneczki a mnie imię Gracjan bardzo się podoba:tak: Z tych 2 , które podałaś zdecydowanie wybrałabym Gracjana:-)
 
Syneczki - hmm kurde to i to fajne! Miałam kiedys kolege w Niemczech nazywał sie Fabian i był fajny! Na podwórku jadł mrówki heheheh serio. A na studiach w grupie miałam Gracjana - bardzo fajny koles! Wiec i to i to imie fajne ;)))) :-)
A o Marcelinie to nie mówie heheheheh ;))):-D

magda85 - Lena bardzo mi się podoba. Moje córka chce własnie Lene - bo w przedszkolu tak ma na imie jej najlepsza kolezanka.
 
mi Lena sie podoba, ale zdrobnienie Lenka niebardzo:) tak samo z Igą:) ale do Damiana mówie głównie Damian, żadko Damianek, zdaża sie jeszcze Damianos:p
 
reklama
Do góry