reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

muszę nadrobić ten wątek :) może ściągnę jakieś imię ;P
my jeszcze poważnie o imionach nie myśleliśmy. na razie mamy bardzo odmienne zdania :/
mi się podoba dla chłopca: Julian albo Hugo (M. nie chce się zgodzić)
z kolei on dla dziewczynki chcę: Malina... oszalała chyba... mamy już Jagodę... nie zrobię tego córkom...
mi dla dziewczynki podoba się: Lena, ale ostatnio bardzo dużo dziewczynek je dostaje i dlatego mam wątpliwości. M. średnio się podoba...
no cóż... okaże się w kwietniu, kto ma większą siłę perswazji ;P
 
reklama
hehe, dziękuję dziewczyny :) nie sądziłam, że taki odzew będzie :) i piszcie śmiało, że Hugo wam się nie podoba ;) nie obrażę się ;P wiele osób się ze mnie śmieje że podoba mi się takie imię ;P
 
A mi sie Hugo wlasnie bardzo podoba Afi... sama jeszcze niedawno mialam chrapke na Szczepana haha ale trzeba zmieniac na bardziej miedzynarodowe niestety. I tak mam przeczucie ze to bedzie Jakub (Kubus znaczy:-)). Dla dziewczynki zero pomyslow
 
ja jestem dość tradycyjna jeśli chodzi o imiona;)
mam problem bo byłam przekonana że będę mieć córeczkę i tylko nad imieniem dla dziewczynki myślałam a tu niespodzianka bo ponoć ma być chłopiec więc trzeba przygotować 2 opcje;)
 
jeszcze dla chłopca podobaja mi sie: Antoni, Jeremi, Jonasz, Hubert :)
a dla dziewczynki nie wiem... moze Laura, albo Sara...? :/

mi łatwiej dla chłopca wybrać
 
Ostatnia edycja:
reklama
martolinka, widzę że jestes za tradycyjnymi imionami :) Julian i Antoni, to po moich pradziadkach :)

edit: i jeszcze Alek. Bardzo mi się podoba, ale nie mogę nigdzie znaleźć czy istnieje takie imię. Wszędzie jest Aleksander, Aleksy, Alojzy, Alfons... :/ Może wiecie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry