reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i przesądy

Ja póki co nie miałam żadnego ciążowo-porodowego snu... My stawiamy na chłopca, mama mi tak wywróżyła obrączką na łańcuszku haha :) mi tam jest wszystko jedno, naprawdę, dziewczynki są niby spokojniejsze ale ktokolwiek to wymyślił to na pewno nie poznał córeczki mojej koleżanki haha ;)
 
reklama
jambalaja81 i jaki był ruch obrączki ? U mnie i mojego męża były koliste i jest synuś :-D
Choć moja ciotka z Hameryki twierdzi że kolisty to na dziewczynkę ( wahadłowy na chłopczyka) i jak się dowiedziała że będzie syn to się baaardzo zdziwiła !!
 
tez slyszalam o tej wroznie ale nigdy jakos jej sobie nie robilam...za to z chinskiego kalendarza wychodzi mi chlopak. szkoda, ze ciezarnym nie mozna wrozyc, bo bym se poodprawiala czary w zblizajaca sie noc Andrzejkowa ;p
 
Pieluszki baby born? są. Dla lalek :-):-D

Dziewczyny wczoraj śniło mi się, że piersią karmiłam a dzisiaj, że rodziłam! Nie bolało i parłam i czułam to we śnie :crazy:. Matko ja się wykończę od tych pierdół. Znów córeczka. Miała śliczną kształtną główkę.
 
Wróciłam od lekarza ale dalej nie ma pewności. Bardziej wygląda na syna ale to co widać między nogami to może być też pępowina bo jak to lekarz określił "jest w linii z pępowiną". Może tak się zdarzyć ale bardziej to wygląda na chłopaka. Pewność będzie na połówkowym w 3D zaraz po świętach ;-)
 
marzena9 u mnie lekarz też mówił ze wygląda mu na chłopczykowatego. Na następny dzień u drugiego lekarza na badaniu prenatalnym okazało się jak byk że są "jajuszka":-D

mam nadzieję że nie denerwuję Cię moimi spostrzeżeniami

zobaczymy czy nowy przesąd okaże się prawdziwy ;-)
 
Teraz mnie zdenerwowałaś pytaniem czy mnie nie denerwujesz :-p
Fakt, jakość sprzętu do usg ma znaczenie i jeden lekarz coś wypatrzy a inny nie. I zależy jak się dziecię ułoży. Czasem do końca nie ma pewności :-)
 
reklama
hehe no to wez tu badz madry i zgaduje co tam siedzi hehe. Ale co by nie bylo to fajne jest takie dumanie, gdybanie, tym bardziej, ze jedne jak i drugie objawy wskazuja na to samo :-D
 
Do góry