reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i przesądy

reklama
bo podobno sni sie na odwrot, mi 2 razy snil sie syn, mojej mamie tez sie snilo, ze urodze syna, a wrozka ktora przepowiedziala mi ciaze na wrzesien wspomniala tez o corce, zobaczymy za tydzien co to u mnie sie wykluwa :-D
 
mojemu śniło się ,że mam córeczkę.
Mi snił się maluch ale bez płci:D
A wczoraj wyruszyłam na "miasto" pozałatwiać parę zaległości i zdziwiłam się bardzo bo od koleżanki w temacie uświadomionej usłyszałam" ale promiennie wyglądasz, ja też chce tak " a od nieznajomej babki, którą widziałam 3 raz w życiu- "czy mogę zadać niedyskretne pytanie- czy jest Pani w ciąży? tak promiennie Pani wygląda"
wow, czyli jednak to ,że chłopak dodaje urody się sprawdza? przynajmniej u mnie :)
 
Mnie śniło się już ze trzy razy, że trzymam dziecko w ramionach. Oglądam jego włoski i rączki, a jak już mam zaglądnąć do pieluszki to bum i koniec snu :-D
Mam wizytę 14 grudnia i moja Pani ginekolog powiedział, że już mi powie cóż to noszę w sobie ;-)
 
Ciekawostki z tymi snami i z tym co faktycznie wychodzi. Mi na samym początku śniło się że urodziłam ale płci nie widziałam. Mam nadzieję,że we wtorek się okaże:) Chciałabym dziewczynkę,ale przeczucie mówi mi że to chłopak:) ciekawe co się sprawdzi :blink:
 
ja chcialabym chlopaka i mam przeczucie na chlopaka i tak samo jak jaipur i mi wszyscy mowia, ze ladnie wygladasz, ale promiennie, pewnie chlopaka bedziesz miala, bo nie zbrzydlas tylko wyladnialas, no i z tych zachciankowych przesadow tez im wynika, ze chlopak, ale bedzie zdziwko jak sie okaze dziewucha :-D
 
No to co będzie u mnie, to zagadka. Najpierw śniła mi się dziewczynka, a po jakimś czasie urodziłam chłopca...
ale najlepsze jest to, że niby śniły mi się porody, ale wcale ich nie widziałam we śnie, bo od razu podawali mi dzieci :)
przynajmniej we śnie nie denerwuję się porodem :)
 
a mi się śnił chłopiec jakiś czas temu ,a co jest w brzuszku okaże się dziś :-) mam nadzieję , ale po cichu marzy mi się chłopiec , choc u mnie w rodzinie chłopów od zatrzęsienia jedynie 2 małe dziewczynki ostatnio u kuzynki , no ale co będzie to będzie byłe zdrowe.
 
reklama
Dziewczyny
A mi się juz dwa razy śniło że miałam już dzidzię ale nic dla niego nie miałam: ubranek, jedzenia, mleka i kazałam mężowi w tym śnie jechać do sklepu właśnie po wózek Chicco i przyjechał z takim obdrapanym i brudnym. Zapytałam go we śnie co on kupił a ten mi odpowiedział że była dobra promocja :-D

Dzisiaj z kolei śniła mi się podobna sytuacja z tym że nie miałam pieluch i była godzina 23:00 znowu kazałam mężowi:szok: jechać do sklepu nocnego ( Tesco) po PAMPERSY na karteczce nawet mu zapisałam baby born, nie wiem czy takie są :-D
Oszaleć można !

Czy to równie dobrze oznacza że jak w śnie rozkazuję mężowi to w realu nie ? Hmmm coś w tym jest, przyznaję !

Hihi !!
 
Do góry