reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i przesądy

Witam majówki!
Mam do Was pytanie:)
Nie jest to przesąd tylko podobno fakt.
Jeśli zarodek na usg do 9tyg układa się poziomo to dziewczynka a jak pionowo to chłopczyk.

Czy u Was się to sprawdziło???
 
reklama
:eek: u mnie była fasola ułożona w 100% poziomo i wbrew mojej intuicji (która mówiła będzie baba), jest pindolek :) wiec w moim przypadku się nie sprawdziło, chociaż może jeszcze się wchłonie :confused: zobacze za tydzien na połówkowym :-):-p
 
hehe, tak czytam ten watek i duzo tu nadziei i radosci, bo faktow to malo, same wiecie i ja tez to wiem :)
ja wciaz czekam, USG we wtorek, moze sie dowiemy, moze nie, zobaczymy...

a z wrozb wrozkowo-obraczkowo-sennych to u mnie tak:

jako 15 latka wrozylysmy sobie z obraczki i pamietam, ze wyszlo mi 3 dzieci, lecz nie pamietam w jakim ukladzie plci, wiem, ze byla tam i dziewczynka i chlopiec, ino nie pamietam, ktorcyh ile :)
doslownie po tych trojgu dzieciach obraczka przestala sie kolysac nad moja lapka...

wrozka gadala mi wiele razy, ze bede miec syna i corke (w momencie gdy mialam juz Adriana), wiec bylam pewna, ze ten syn to Adi, a Aleks to ma byc ta dziewczynka. Aleks dziewczynka nie jest :p ale moja mama stwierdzila, ze moze wrozka mowila o tym co mnie czeka, a nie co juz bylo...
jesli faktycznie teraz bedzie girl to chyba wpadne do wrozki z dobra naleweczka ;)(bo to staruszka)

a co do snow, to juz 2 lata przed Aleksem snilam malenstwo chlopca, potem w czasie ciazy tez i bedac przekonana, ze sny sa odwrotnoscia spodziewalam sie dziewuszki. Ale sny sie potwierdzily i wyszedl Aleks :)

smieszne to wszystko, ale motylki w brzuszku sa od samego myslenia :D
 
UUU z radiologami badającymi ciąże mam nie najlepsze doświadczenia:-(

Mi wróżby internetowe mówią że facety;-) może w piątek się dowiemy:tak:
 
Heh, od kiedy radiolog ma specjalizację z położnictwa :-)


A co powiecie na to, że mi śni się córeczka, ale wciąż ubrana na niebiesko? :-p:-D

Poziomki mi wróżby mówią, że pierwszy będzie syn (drugi też), no i mój syn ma już 10 lat i na imię Zuzia ;-)
 
bubbles może i Twoja mam miała rację:tak:

hope mi się śniła Vicky że właśnie się urodziła dziewczyną ale była poowijana w niebieski kocyk:tak:
wtedy jeszcze nie wiedziałam co będę mieć... i się zastanawiałam czy kocyk bardziej będzie oznaczał płeć czy to że faktycznie dziewczynka..

a teraz z tą ciążą mi się śniło że miałam Vi , i 2 córkę młodszą od niej miała gdzies 3 latka no i rodziłam 3 dziecko i też była córka..
- planujemy trzecie ale za jakieś 5 lat
więc zobaczymy:-D
 
reklama
ja pamietam jak mi kolezanka mowila: pamietaj co ci sie pierwsze przysni to to urodzisz" bo jej przysnila sie dziewczynka, a na drugi dzien dowiedziala sie, ze jest w ciazy ;-) mi z internetowych tez wychodzi wszedzie chlopak, a bedzie dziołcha :-)
 
Do góry