reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze ząbki naszych maluchów

reklama
panistepelek, nie martw sie, ja sama mialam pierwszego zeba jak mialam ponad 14 miesiecy!!
a mam cudnie zdrowe za to, odpukac NIC sie nie dzieje, na palcach jednej reki zlicze, ile razy bylam w zyciu u dentysty. odpukac! bo nie nzosze ;-)

moj Fiol mial 10 miesiecy, a Masio.. wsty sie przyznac, nie jestem pewna, ale z 8 lekko. takze nie ma to tamto, wyjda na bank :-)

u nas Fiol ma juz wszystkie (ostatnio mu patrze w paszcze, a piatki juz wyszly nie wiadomo kiedy!!), a Masio dwa dolne :-) gorne sie pokazaly na horyzoncie, ale jeszcze troche :-)
 
U Twojej Klaudii nie ma zabkow a mojej juz wychodza trojki,jutro postaram sie przeliczyc ale kilkanascie juz ma. Tak samo bylo z Vanesska ze szybciutko wszystkie jej wyszly.
 
Zuzia ma 9 ząbków i idą następne czwóreczki. Po tym jak wyszły 1 i 2 było ponad 3 miesiące spokoju. A wczoraj pojawiła się pierwsza górna czwóreczka:-):-)
 
reklama
My jesteśmy na etapie wyżynania się dolnych dwójek . Niestety z goraczką i lekką biegunką . :-:)-(
Kiedy powinnam się zgłosić do lekarza , jak ma już od trzech dni temperature podwyższoną ??
 
Do góry