reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy...

Ja takiego kopa dostałam tydzień temu jedząc kolację ;D ale do tej pory cisza,chyba sie wtedy wyjątkowo dzidzia ustawila ;D a czuję male jak sie zapomne i położę na brzuchu to tedy wierci się co niemiara ;D i muszę sie lekko przekręcić ;)
 
reklama
No dzis w nocy dzidzia dała popis ;D
wierciła się i wierciła przez co mnie non stop budziła :)
ale to jest balsam dla duszy matki ;D
 
Edi fajne uczucie, ::) prawda i od razu jest się pewnym, że dzidzia jest!!
Pózniej to będzie tak naturalne, że nie nie będziemu pamiętały czasu gdy nic nie czułyśmy!!!!!
 
Właśnie mąż mi to ciągle przypomina,bo w porzedniej ciązy synek mial stópki do dołu i bardzo nimi wierzgał,a to bolało jak diabli.Miałam wrażenie jakby mi ktoś coś wkładał,ale jakby mnie uwierał źle założony tampon....
No więc teraz się cieszę tym laskotaniem a potem też jakoś będzie ;)
 
wczoraj wieczorem całe 15 minut zachwycałam sie wierganiem bobaska, bardzo było to miłe. W ciagu dnia sa to sporadyczne kopniaczki, wieczorem i rano kiedy leże sobie dzidzia cudnie fika :)
 
Spokojnie :)
jeśli to Twoja pierwsz ciąża to raczej tak bliżej 20 tygodnia.
W poprzedniej ciąży właśnie w polowie 20tc poczułam kopnięcie ;)
 
Jestem bardzo szczęśliwa bo po raz pierwszy poczułam malucha.
Położyłam się spać i ułożyłam się na boku, a brzuch lekko ucisnełam do matetacu, nie zamierzenie.
I chyba zrobiło się maluchowi za ciasno i kopnoł z prawej strony.
Wcześniej odczówałam lekkie bulgotanie ale czekałam na kąkretny znak.
Noi stało sie :D
 
reklama
mamaoska cieszę sie ze i ciebie kopniaczki nawiedzają :) Cudne uczucie :) Ja w pierwszej ciąży piierwsze kopniaczki na koniec 17 tyg. wyczułam a teraz tydzień wcześniej. Fajne tez są takie delikatne ruchy, mam wrażenie łaskotanie i jakby chrobotanie - te ruchy dają mi nadzieje i wiarę że wszystko jest dobrze z dzidziolkiem :)
 
Do góry