reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy...

reklama
Dziewczyny nie chcę być okrutna,ale to chyba rzadko się zdarza żeby w pierwszej ciąży wyczuc malucha przed 20 tyg.Nie ma co szaleć,male wie dobrze kiedy ma kopnąć :) Jasne,że czasem sie zdarza,ale lepiej nie dac sie zwariować.W poprzedniej ciązy wiedzialam,że to może być 20 tydzień i tak było.Teraz jest wcześniej,ale to chyba dlatego,że to 2 dzidzia ;)
Wczoraj mnie tak słodko kopniaczkował ;) ten mój szkrabik ;)
 
Edi ja w pierwszej ciąży wyczułam stukanie Zuzi juz po skończeniu 16 tyg choc datę zapisałam na 17 bo wydawało mi sie ze 16 to na pierwsza ciążę za wcześnie. Każda jest inna i nigdzie nie jest napisane że pierwiastka nie moze poczuć ruchów przed 20 tyg, może akurat ty musiałaś tyle czekać, tak wiec dziewczyny trzymam za was kciuki :)
 
Mycha tu chodzi o to aby dostarczyc sobie kcal, kiedy dzidzia poczuje przypływ "sił" wtedy powinno ją to pobudzic. Tak wiec obojętnie jakie to będzie mleczko a mleczko dlatego że po pierwsze jest zdrowe dla maluszka a po drugie niezawiera za dużo kcal na kolację ;D Jeszcze raz życzę wam powodzenia :)
 
więc moja fasolka to puka i puka.. az czasem zaboli pod żebrami .. może chłop to jest, bo nie pamiętam aby Andzia tak mocno waliła na początku ciaży ::)
 
Ja zauważyłam że najłatwiej wyczuć malucha na noc gdy się wycisze i wsłucham.
Pamiętam, że Martyśka bardzo kopała, nie mogłam zasnąć, a ile razy budziła mnie w nocy to było naprawde uciążliwe!
;D ;D ;D
 
reklama
Do góry