reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy...

Hehe.Tesciowa nie chce mi narazie powiedziec nic na ten temat dopuki nie poczuje kopniecia.Nie mam pojecia dlaczego.Hmm jestem ciekawa i czekam z niecierpliwoscia na pozadnego kopniaka!
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest z tymi ruchami po lewej lub prawej stronie? jak to w końcu jest na dziewczynkę a jak na chłopca! :)
 
własnie.. ja też coś o tych ruchach z lewej bądź z prawej słyszałam.. a mnie zazwyczaj po lewej kopie.. kto wie.. a kopie mnie napewno.. pod dłonią czuję.. to moja druga ciąża więc szybciej mnie kopie
 
Dziewczyny rozumiem że chcecie wiedzieć płeć dziecka,ja też już bym chciała ją poznać i chciałbym Wam jakoś pomóc,ale moja teściowa nie chce mi za żadne skarby nic powiedzieć dopuki ja nie poczuje pierwszego kopniaka,bo tu wlasnie chodzi o pierwszy ruch dziecka niby jest najwazniejszy :) i to on swiadczy o płci maleństwa.Jak tylko coś wydusze od teściowej natychmiast dam Wam znać-obiecuje ;)



Pozdrawiam wszystkich cieplusio ;)
 
Oj ja jeszcze nie czuje i zabardzo nie staram się wczówać.
Poprostu nie jestem pewna czy to dzidziuś!!
Poczekam do 17 tyg. w tedy już będe pewna na 100%
Dziewczyny i ja jade na tym samym terminie :laugh:
 
A ja też już sama nie wiem czy to maluchy czy co innego. Niby od czasu do czasu coś czuję ale nie mam pewności, że to właśnie to. Z usg wynika, że moje maluchy bardziej są ułożone na lewej stronie brzucha i nie wiem czy to tylko z tej strony mam czekać na te ruchy?? :)
 
reklama
Do góry