reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy...

reklama
Mycha spróbuj wieczorkiem wypić skalanke mleka, potem połóż sie i poczekaj jakies pól godziny - cos powinno się zaczać dziać :) życze powoedzenia w wyczuwaniu :)
 
Cleo! Wypróbuję Twój sposób. mam nadzieję, że w końcu któreś się porządnie ruszy. Że też im ciasno nie jest... :) ;)
 
Cleo dzięk na pewno wypróbuję! ;)

Magolis a może to takie dwa małe leniwce, które cały czas śpią!? :D
 
a moja dzidzia dzis bardzo ruchliwa :) co sobie usiade to zaraz takie chrobotki sie zaczynają. Chyba jakiś sportowiec będzie ;D
 
Cleo moze piłkarz, lepiej nie bo co by mu z tego przyszło! :laugh:

a moze to mała baletnica? ;)
 
Mycha! Ustaliliśmy już mężem, że maluchy będą bardzo grzeczne i kochane więc może rzeczywiście się przejęły i już się starają? ;)
 
Margolis może byś poczuła juz ruchy .co???....bo ja na Tobie się będę wzorować.kiedy się mam spodziewać naszych maluchów....cholercia tez sie nie moge doczekac.....a Ty jesteś dwa tygodnie do przodu ;)
 
Ja też jeszce nic nie czuję, no ale to pierwsza dzidzia i lekarz mówił cos o 20 tyg :) także czekam z utesknieniem ......
 
reklama
Aga! Też bym już chciała ale coś mało ruchliwe te moje maluchy, spróbuję je dziś mlekiem poruszyć jak pisała Cleo. Zobaczymy. ;)
 
Do góry