reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluszkowanie, jakie pampersy itp

Ja również zaczęłam stosować pieluszki Dada premium i jestem zadowolona, nie widzę żadnej różnicy między pampersami a happy stosowałam wszystkie... A jak nie ma różnicy to po co przepłacać :D..
 
reklama
my próbowaliśmy libero, huggisy----te na rzepy masakra jak dla nas potem juz cały czas pampersy(dla mnie najlepsze).raz wypróbowałam bebiko, i sampier(coś ala pampersy)też niezłe.a teraz mamy libero up&go majtkowe.są dobre.używałabym pampersa up&go ale są bardzo drogie jak na 22 pieluszki w paczce.teraz mala tak się wygina że juz tylko te majtkowe mnie ratują:))pozdrawiamy
 
My również używamy DADA z biedronki :) i rownież uważam że są najlepsze... miałam i te oryginalne pampersy i z LIDLA ( do bani bo są baaaardzo sztywne ) tak wiec tylko biedronkowe zdały egzamin a wiadomo że na początku jak sie dziecko urodzi schodzi ich niesamowicie dużo bo przewaznie po kazdym jedzeniu maluszka:szok: wiec nie są one aż tak bardzo drogie bo 28 zł a są naprawde dobre :-) a chusteczki do dupci także tylko z biedronki .. zapachy są fajne a i są " mokre" bo mialam juz inne i były za "suche" a te sa takie nawilżone porządnie :-) Ja kupuje tylko lawendowe :) :-D
 
my tylko używamy pampersów.przeszliśmy już przez wszystkie, jakie się dało:) mówię wam.no,ale już zmierzamy do końca - syncio już powoli siada na nocnik:)

myślę, ze sama pielucha nie jest tyle warta, co sam krem na odparzenia i częste mycie.u nas zawsze był kremik na odparzenia Weleda 100%natury! Krem na odparzenia pieluszkowe WELEDA (1013400752) - Aukcje internetowe Allegro plus mycie pod prysznicem po każdej kupce.

też kupowaliśmy krem penaten.
tutaj jest coś o kosmetykach dla niemowląt DZIECKO
 
Witam,
Jestem studentką II roku uczelni ekonomicznej. Elementem zaliczenia jednego z przedmiotów (Biznes elektroniczny i handel elektroniczny) jest napisanie pracy semestralnej. W związku z tym chciałabym Państwa prosić o pomoc przy wypełnieniu króciutkiej ankiety (5 pytań) na temat wpływu opinii i recenzji przeczytanych na forach i blogach internetowych na Państwa decyzje dotyczące zakupu produktów dziecięcych.
LINK DO ANKIETY
Wpływ opinii i recenzji zamieszczonych na forach i blogach na zakupy produktów dziecięcych. - www.ankietka.pl

Państwa opinia jest dla mnie bardzo cenna. Jeżeli mieliby Państwo jakieś uwagi proszę o e-mail: martheee@wp.pl

Bardzo dziękuję za pomoc. :)

Pozdrawiam,

Marta F.
 
Tansze pieluchy czasem nie sa takie tanie :-) czesc z nich nie ma zeli tj, pampersy, czy huggiesy i przez to nie sa tak chlonne. Wtedy trzeba zmienic pieluszke dziecku znacznie czesciej niz te co maja zel i miesiecznie wychodzi taka sama kwota :-) . Z drugiej strony te zele to tez pewne swinstwo i moga szkodzic dziecku (np. infecje ukladu moczowego).Pampersy maja bardzo duzo tego zelu i granulek.
I trzeba pamietac, ze tylko suchy pampers jest przewiewny, w mokrym skorka dziecka juz wogole nie oddycha.

Najlepiej trzymac sie jednego rodzaju pieluch , takiego ktory podpasowal dziecku :-)
 
reklama
Ja przewijam synka za każdym razem przed posiłkiem i jeszcze w między czasie jak odkryję, że coś zrobił - w efekcie na tydzień schodzi mi 1-1,5 paczek pieluch.
 
Do góry