reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluszkowanie, jakie pampersy itp

reklama
Te ktore ja mam sa od 14 do 18kg. Ale jak je kupowalam to byly tylko takie, wiec nie wiem czy sa jeszcze jakies inne rozmiary;-) Dodadam jeszcze, ze mieszkam w irlandi i tak pomyslalam, ze skoro nie slyszalyscie o tych pieluchach to moze byc tak, ze poprostu ich w polsce nie ma:sorry2:
 
Są u nas pieluchomajtki Huggies i to chyba w różnych rozmiarach. Ja mam jeszcze maluszka, ale jak kupuję, to oglądam. Pieluchy kończą się na rozmiarze 6, którego używam, bo moje dziecię jest duże, a potem te pieluchomajtki, ale ich rozmiary jakoś się nakładają na rozmiary pieluszek dla młodszych dzieci. Właśnie się zastanawiam co dalej będę kupować, jak synek wyrośnie z 6. W ogóle te rozmiary są dla mnie bez sensu. Rozmiar 5 to jest 12-22kg, a 9- cio kilogramowe dziecko się nie mieści;-) Powinny być raczej oznaczenia na wzrost...

A czym właściwie się różnią te pieluchomajtki od pieluch?
 
reklama
Aha, to czyli jednak sa:-)
Ja tez zawsze musze kupowac wieksze pieluszki, bo te ktore niby odpowiadaja jego wadze zawsze sa zaciasne, i tak jest u nas ze wszystkimi rodzajami pieluch;-)
A jesli chodzi o ta roznice to np. pilucho-majtki z Pampersa roznia sie od normalnych pieluch tym ze one w ogole nie maja zadnych zapiec, wklada sie je normalnie przez nozki jak majteczki;-) A potem s zdejmuje sie je rozrywajac po bokach;-) A te z hugiessa tak samo tylko zamiast rozrywac mozna je odpinac wielokrotnie bo z boku maja takie rzepki
 
Do góry