reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pieluchy wielorazowe

RZeczywiście wielorazówki fajnie chłona wiekszą częśc zawartości, jednak po dłuższym ich uzywaniu i także z nich potrafi cos wyskoczyć bokiem:)
Sama uzywam ITTI BITTi D'lisch
 
reklama
RZeczywiście wielorazówki fajnie chłona wiekszą częśc zawartości, jednak po dłuższym ich uzywaniu i także z nich potrafi cos wyskoczyć bokiem:)
Sama uzywam ITTI BITTi D'lisch

Jeżeli pieluszki przeciekaja, to mogą być zatłuszczone, wtedy trzeba je wymoczyc w wodzie z dość dużą ilością płynu do naczyń, ważne żeby był bez balsamów, po nocy w takim roztworze pieluszki trzeba bardzo dokłądnie wypłukać i wyprać jak zwykle, powinno zlikwidować przecieki
 
fajnie że nam sie tak watek rozwinoł :)
ja na razie nie mam co pisac bo jeszcze mi sie synuś nie urodził ale już sie nie moge doczekac kiedy z nami będzie i kiedy mu założe pierwsza pieluche wielo :)
 
fajnie że nam sie tak watek rozwinoł :)
ja na razie nie mam co pisac bo jeszcze mi sie synuś nie urodził ale już sie nie moge doczekac kiedy z nami będzie i kiedy mu założe pierwsza pieluche wielo :)

A to pierwsze twoje dziecko? Już niedługo będzie z wam, nawet się nie obejrzysz :) A na jakie pieluszki wielo się zdecydowałaś?
 
Agahk tak to nasze pierwsze dziecko :) ja postawiłam na otulacze i kieszonki - wydają mi sie najodpowiedniejsze dla mnie :) mam nadzieje że sie sprawdza bo mam już wszystko :) od kosza przez olejek herbaciany i zestaw pieluch do dodatku baombino mio do odkazania :)
 
no hej, nie bylo mnie z miesia cna waszym wątku, jakoś zajęłam się intensywnymi przygotowaniami. ja tez stawiam na kieszonki i otulacze. mam papoose, baby land i bambino mio. a teraz jeszcze mąż mi zamowil takie w krówki ale nie wiem jaka firma, idzie z ebaya...juz si enie mogę doczekac. do szpitala spakowane są coprawda pampki, bo nie ma innej mozliwosci, ale zestawik wielo w domu juz czeka ;)
 
Future no ja do szpitala tez pampki będe miała tzn do puki sie pierwsza paczka nie skączy a potem wielo :)
no i kurcze u Ciebie to już lada moment :) szczesliwego rozwiązania i koniecznie daj znać jak tam pieluszki sie Wam sprawują w praktyce :)
 
ja używałam z musu (drugie dziecko miało uczulenie na wszystkie pampersy na rynku) fajnie się sprawdziły takie :
BambinoMio z majtkami wielorazowymi. Oczywiście dobrane do wagi dziecka.
 
reklama
Do góry