reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja naszych maluszków od A do Z ...

reklama
A my uzywamy Bambino. Do dupki tez Bambino ale ten z tlenkiem cynku, a probowalismy tez sudocrem i bepanten. Te dwa ok, ale po Bambino od razu byla pupci takiego koloru jak powinna;)
 
Ja też nivea na każdą pogodę, chociaż teraz tego kremu z apteki robionego. Buźka całkiem się zagoiła, szyja i uszka też.
asia skład tego kremu to : vit E, aqua, euceryna.
Do tyłka alantan lub bephanten, sudocremu nie lubię. Nie widzę po nim żadnych super efektów.
 
reklama
A ja mam do tyłka super krem szpitalny. Znajoma mamy dała i smaruję za każdym razem bo rewelacyjnie się rozsmarowuje i nie zbiera się w pachwinkach. Niestety nie znam składu i tak trochę się obawiałam ale skoro stosują to na oddziale noworodkowym to musi być dobry (jest robiony na specjalne zlecenie). Szkoda że nie można kupić samemu. Muszę jeszcze się dowiedzieć jak długo jest ważny bo szkoda by było - muszę i tak go trzymać w lodówce.
 
Do góry