reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i zdrowie naszych maluszków

edytka będzie miała testy wziewne i punktowe na przedramieniu. Oby tylko była zdrowa bo tak na 3 tygodnie przed testami to nie możemy dawać żadnych leków i smarować maściami rąk. No zobaczymy co będzie ale do 29 sierpnia sporo czasu więc na razie nie zaprzątam sobie tym głowy. Gosiek tobie życzę by testy rozjaśniły sytuację u Amelki bo będziesz przynajmniej wiedziała co jej najbardziej szkodzi.
 
reklama
byl temat mleka krowiego...ja olce juz probowalam podac takie, ze wzgledu na to ze zadnego nie chciala pic..oczywiscie robilam to po rozmowie z pediatra i mleko najpierw przegotowalam. moja mama mowi ze ani ja ani siostra nie chcialysmy pic zadnego mleka modyfikowanego, tylko wlasnie krowie, dlatego probowalam tego z Olka, niestety efekt byl taki sam jak z pozostalymi MM...
 
dziewczyny mam taki problem...Olce pojawily sie krostki na brodzie i wokol ust, wydaje mi sie ze to od tego ze ona smoczka pcha z kazdej trony do buzi, robi to zwlaszcza z rana, po poludniu jak troche odpusci to widze ze te krostki jej znikaja, ale w dzien jest to dosc mocno zauwazalne, broda az czerwona...nie bardzo wiem co na takie krostki moze pomoc, jak myslicie?

dodam ze smoczka i zabawki jej czesto myje, lapki tez co chwila chusteczkami przecieram:)
 
Marta spokojnie to od ślinienia się i raczej nic nie pomorzesz. M. miał to samo jak szły mu zęby i się niemiłosiernie ślinił. Robił dokładnie to samo co Olka :tak: teraz jak się tak nie ślini to buźka fajna :tak: Możesz ewentualnie kremem jakimś posmarować ale wydaje mi się to niepotrzebne
 
Marta, mi polozna polecila smarowac okolice ust wazelinka.
Slinka wtedy tak w skore nie bedzie wsiakac, i problem krostek sie skonczy.
 
dziewczyny widzialam tez mleko z miodem. Powiedzcie czy sam miod mozna podawac. Cos mi chodzi po glowie, ze kiedys temat byl poruszany...
W kazdym razie maly lekko przeziebiony i tak przyszlo mi do glowy by miodek podac
 
dziewczyny widzialam tez mleko z miodem. Powiedzcie czy sam miod mozna podawac. Cos mi chodzi po glowie, ze kiedys temat byl poruszany...
W kazdym razie maly lekko przeziebiony i tak przyszlo mi do glowy by miodek podac

Mówią ze silnie uczula ale u mnie Ola już piła miodek z cytryną i wodą .
Jak nie spórbujesz to się nie dowiesz .
 
reklama
Na szczęście naszym dzieciakom do roku juz nie wiele brakuje :)
Ja jakieś kilka tyg temu podałam , ale jakby dzieciaki miały jakieś alergie czy coś w tym stylu to pewnie bym się wstrzymała



"Miód jest silnym alergenem, choć uczulenie nań jest bardzo rzadkie u osób, które nie mają innych alergii – np. na pyłki, warzywa i owoce albo jad pszczeli. "

Ja dałam OLce jak SZymek był ostatnio chory wode z cytryną i miodem zamiast wit C jej dawać
 
Ostatnia edycja:
Do góry