reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i zdrowie naszych maluszków

reklama
ehhhh wczoraj bylismy na kontroli i bylo wszystko ok a dzisiaj patrzę a M. ma ropkę w lewym uchu... najlepsze jest to że przy dotyku ucho go nie boli bo i ja go sprawdzam codziennie i lekarz to wczoraj zrobił a dzisiaj takie morze ropki wytarłam wacikiem z zewnątrz że szkoda słów... czekam na kontakt z lekarzem bo moze bez antybiotyku się obejdzie

Aga no i to samo było u nas z miesiąc temu!!! Ucha dotykałam i nic, a wył przy zasypianiu. Dopiero po wypłynięciu ropki lekarz powiedział- tak to było zapalenie.I jak już pęka to podobno tylko ulga dla dziecka. No, a antybiotyk musieliśmy brać.
I teraz też od 4 dni codziennie naciskam uszko i żadnej reakcji, a zasypiać nie chce bez płaczu...
 
Aga no i to samo było u nas z miesiąc temu!!! Ucha dotykałam i nic, a wył przy zasypianiu. Dopiero po wypłynięciu ropki lekarz powiedział- tak to było zapalenie.I jak już pęka to podobno tylko ulga dla dziecka. No, a antybiotyk musieliśmy brać.
I teraz też od 4 dni codziennie naciskam uszko i żadnej reakcji, a zasypiać nie chce bez płaczu...

Ano...dopiero laryngolog potwierdziła że to takie utajone zapalenie ucha... mamy antybiotyk w zastrzyku 2 razy dziennie do poniedziałku :eek: :-(
A w zabiegówce gdzie byliśmy po zastrzyk panie pielęgniarki mówiły że w tym roku to jakiś pogrom jest z zapaleniem ucha u dzieciaków i duużo dzieci ma zastrzyki... no pomór jakiś ...
 
Zdrowka dla wszystkich maluszkow!

My dzisiaj bylysmy na kontrolnym wazeniu, bo Natalka na ostatniej wizycie bardzo malo przybrala. Okazuje sie ze moje dziecko tyje skokami, bo jak ostatnio w ciagu poltora miesiaca tylko 200g do przodu, to teraz w tym samym czasie 1kg. Bardzo sie ciesze z tego powodu, chociaz z noszeniem klocka juz coraz gorzej.
 
reklama
zdrowka dla maluszkow!

jestem ciekawa ile moja alija teraz wazy... ta mala kruszynka boi sie przytyc hihi, je normalnie a nie tyje... no chyba ze teraz cos przybrala, wiem tylko ze napewno urosla bo widze po ciuszkach, ale chuda jak patyk... tylko na zdjeciach wyglada na grubsza hehe albo jak ja w szersze ciuszki ubiore... ach ten okruszek, caly dzien w ruchu, nie posiedzi ani sekundy i do tego 4 kupki dziennie to norma...
 
Do góry