reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

Dziewczyny, z tego co wiem, to do zamkniętego wątku potrzebujemy chyba dwóch moderatorek? Zgłaszam się ja i potrzebuję jeszcze jednej osoby. W sumie już napisałam do administracji o założenie wątku zamkniętego z dziewczynami, które polubiły post na temat zamkniętego wątku.
Któraś z Was jest chętna?
 
reklama
Ja niestety niemoge pracować w ciąży ponieważ pracowałam przy zgrzewarkach więc topiący się plastik raczej nie jest bezpieczny 😖 co do samopoczucia to narazie nic mi nie doskwiera oprócz piersi 🤦🤦🤦 pierwsze badania zrobię w przyszłym tygodniu bo dopiero do gin idę 14.03 😉 prenatalne też już mam umówione bo dostałam skierowanie z racji wieku 😉 w krk na 27.03 więc pierwszy trymestr cały zaplanowany 😂
 
Ja w ciąży używałam innych, teraz też chce uważać. Kwasy AHA albo hialuronowy - któryś z nich, który jest niemal we wszystkim, na pewno jest szkodliwy. Witamina C w kosmetykach chyba też szkodzi, ale matce - mogą powstać przebarwienia. Co do innych składników, to nie mam wystarczającej wiedzy, dlatego wolałabym mieć coś bezpiecznego z polecajki. Wiadomo, jednak tych kremów trochę się używa, a ze skóry coś może przenikać do krwioobiegu.
EDIT: gdyby ktoś był ciekawy, to tu jest jakiś spis czego nie wolno: Link do: Kosmetyki w ciąży - czego unikać? | Eloderm
dziękuję 🙂 zrobię dzisiaj chyba przegląd 🙂
 
Dziewczyny u mnie od samego początku jest masakra jeśli chodzi o mdlosci, senność, posmak w ustach i wymioty 🙈 Przez trzy tyg. ledwo mogłam wyjść z łóżka pomimo tego, że biorę tabletki xonvea. Na szczęście już jest troszkę lepiej i dzisiaj nawet wyszłam na spacer 😁☀️ W środę przyjedzie do mnie Pani aby pobrać mi krew do tych pierwszych badań 🩸 bo na tą chwilę nie wyobrażam sobie jechać rano do przychodni 😅 polecam Wam tą usługę potrafi zaoszczędzić czas, nerwy i zdrowie ☺️ 1.03 wizyta u ginekologa 🥰 Mam ogromną nadzieję, że po I trymestrze już to minie 💪 Trzymam mocno za Nas wszystkie kciuki 💗 Super że jesteśmy tu razem i możemy się wspierać 😘🙌 Jest tu ktoś z Gdańska?
 
Na betę pójdę chyba w poniedziałek i środę dla spokoju głowy, na razie czuję się gorzej niż przed wizytą, boję się pozamacicznej, pustych jaj i innych cudów. Także chyba tyle mi zostaje, beta, przyrost, i w piątek prywatna wizyta, może ten tydzień i lepszy sprzęt prywatnego lekarza wystarczy, żeby coś znaleźć. Ten dzisiaj niby chwilę szukał, prosił o podłożenie pięści pod pośladki, że może jednak coś będzie, ale ponoć nic. Zostało mi czekać i nie zwariować w trakcie...
Wracam do was z wynikiem bety 8457,76. Chyba ten lekarz rzeczywiście ma mega słaby sprzęt, skoro nie widział nawet pęcherzyka 🙈
 
Cześć ,

Chciałabym dołączyć do paździenikówych oczekiwań ;)

Według om wychodzi mi termin porodu 20.10.
Dwie kreski zobaczyłam 16.02, 19.02 beta wychodziła 140, dziś już 5818.
To moja druga ciąża, syn Remek ma już ponad 2 lata, urodził się 26.10 wiec wyszło, że dwa bombelki będą z października 😆
Poprzednią ciąże prowadziłam z wizażem, ale niestety się rozleciał. Szukam kameralnej grupy, bo jak widziałam te na FB z tysiącami użytkowników to się załamałam. Mam nadzieję, że dobrze trafiłam 😍

Wizytę mam zaplanowaną na 07.03.
 
Hejo mamuśki, wypisali mnie ze szpitala dziś, krwiaka nie ma, dzidzia ma się póki co dobrze, mam leżeć i brać duphaston, ogólnie to mam takie wzdęcia i zaparcia, że ledwo chodzę, jem jabłka, siemię lniane, miętę, słabo pomaga, w poprzedniej ciąży nie było źle jeśli chodzi o zaparcia i takie bóle brzucha, mój brzuch teraz wygląda jak 5 miesiąc ciąży 🤣
 
Ja dzisiaj byłam na badaniach z nfz, więc jednak chętnie pójdę jutro na tą wizytę aby mieć pewność że wyniki są okey i czy serduszko biję jak trzeba bo już dziś mam 7+5 więc czekałam dość cierpliwie 😊
U mnie ciągłe przeraźliwe zmęczenie i senność, jest mi ciagle niedobrze niedozniesienia na dłuższą metę 😂 zarazem ani razu nie zwymiotowalam taki maly paradoks az dziwne 😅
 
Ja dzisiaj byłam na badaniach z nfz, więc jednak chętnie pójdę jutro na tą wizytę aby mieć pewność że wyniki są okey i czy serduszko biję jak trzeba bo już dziś mam 7+5 więc czekałam dość cierpliwie 😊
U mnie ciągłe przeraźliwe zmęczenie i senność, jest mi ciagle niedobrze niedozniesienia na dłuższą metę 😂 zarazem ani razu nie zwymiotowalam taki maly paradoks az dziwne 😅
Ja też o dziwo nie wymiotowałam,a mdłości męczą, jeszcze jak coś jem to jest pyszne a za sekundę obrzydliwe 🙈🙈🤣🤣🤣
 
reklama
Ooo właśnie sprawdzałam wyniki na internecie beta piękna już 85050 🤩
3 tyg temu było tylko 500 🤭
Reszta na moje oko wydaje się wporzadku ale jutro lekarz wszystko powie
 
Do góry