reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

reklama
Cześć wszystkim :) tak nieśmiało dołączam do grupy, bo parę dni temu zrobiłam test, który wyszedł pozytywny i termin wypada mi jakoś na sam koniec października, ale jako że to drugie, to raczej nie będzie się opóźniać :) przynajmniej tak mówią, córka wyszła tydzień po terminie 😅
Beta jeszcze przede mną, więc wszystko się okaże, ale w grupie raźniej!
 
Cześć wszystkim :) tak nieśmiało dołączam do grupy, bo parę dni temu zrobiłam test, który wyszedł pozytywny i termin wypada mi jakoś na sam koniec października, ale jako że to drugie, to raczej nie będzie się opóźniać :) przynajmniej tak mówią, córka wyszła tydzień po terminie 😅
Beta jeszcze przede mną, więc wszystko się okaże, ale w grupie raźniej!
No ja tam nie wiem ;) u mnie córka 8 dni przed terminem, syn 2 dni przed terminem, syn 2 tyg po terminie i syn indukowany sporo przed terminem z racji jego wielkości 🤷🏼‍♀️ gdyby nie indukcja to pewnie ważył by ponad 5kg i musieli by mnie ciąć 🤷🏼‍♀️🫣
 
Tak jest już ok, to krwiak pękł po stosunku 🙈🙈 zarodek żyje, pozostało plamienie jak się skończy to wyjdę do domu 🙈🙈🤞🤞 ,na USG musieli nie widzieć krwiaka chyba, 6 lat temu miałam też przy synie krwiaka
całe szczęście że to tylko to!
Cześć wszystkim :) tak nieśmiało dołączam do grupy, bo parę dni temu zrobiłam test, który wyszedł pozytywny i termin wypada mi jakoś na sam koniec października, ale jako że to drugie, to raczej nie będzie się opóźniać :) przynajmniej tak mówią, córka wyszła tydzień po terminie 😅
Beta jeszcze przede mną, więc wszystko się okaże, ale w grupie raźniej!
ja zarówno pierwsze jak i drugie urodziłam w terminie +- dzień.
No ja tam nie wiem ;) u mnie córka 8 dni przed terminem, syn 2 dni przed terminem, syn 2 tyg po terminie i syn indukowany sporo przed terminem z racji jego wielkości 🤷🏼‍♀️ gdyby nie indukcja to pewnie ważył by ponad 5kg i musieli by mnie ciąć 🤷🏼‍♀️🫣
córka, syn, syn, czy tooznacza, że teraz czwarte? 😍 czy już baby Brain mi się włączył i źle liczę? 😂
 
reklama
@hemoglobina ja mam wizytę 06.03. Jeżeli jest taka możliwość proszę i wpisanie.

20 miałam mieć USG 1 trymestru, ale chyba przełożę na 26. 11+4 to niby ok, ale wydaje mi się, że jak zrobię tydzień później to będzie lepiej. Tylko będę się musiała przepisać do innego lekarza, bo ten co chciałam u niego zrobić to przyjmuje do 20 a potem dopiero po świętach 😑
 
Do góry